DOLAR

8,6288$%0.12

EURO

10,3231%-0.22

GRAM ALTIN

501,39%-0,11

BİST100

1.423,32%-0.56

BİTCOİN

340122฿%-0.8052

ETHEREUM

21240Ξ%-1.85766

İmsak Vakti a 02:00
İstanbul HAFİF YAĞMUR 19°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

TOP SEKTİRME VE İP ATLAMA YARIŞMA SONUÇLARI

TOP SEKTİRME VE İP ATLAMA YARIŞMA SONUÇLARI

Dünya’da ve ülkemizde yaşanılan hastalık döneminde öncelikle sporcu öğrencilerin sosyal  ve fiziksel yaşamlarını desteklemek amacıyla 9 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde ilimizde düzenlenen Online Top Sektirme ve Online İp Atlama yarışmaları için gösterilen yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
Yarışmalarımıza Ortaokul ve Lise kademelerinde olmak üzere Top Sektirme için toplam 250 ve İp Atlama için ise 275 sporcu öğrenci katılım göstermiştir.
25 Mayıs 2021 saat 13.00’te Bahçelievler Mustafa Özel Spor Kompleksi’nde yüz yüze yapılacak olan final yarışmalarına katılım hakkı elde eden sporcuların yanlarında refakat edebilmesi adına en fazla 2 aile yakını bulundurabileceklerdir. Sporculara refakat edecek kişilerin Adı soyadı, , T.C. kimlik numarası, HES kodu ve sporcuların Adı soyadı, E-devlet sisteminden alınan Öğrenci belgesi, Veli izin belgesi, T.C. kimlik numarası ve HES kodu bilgilerinin 21 Mayıs 2021 tarihine kadar umut.ozturk@gsb.gov.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.
Finallere katılmaya hak kazanan sporcularımızı tebrik eder ve başarılar dileriz.
Yapılan videolu başvuruların Yarışma Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenmesi sonucunda Top Sektirme ve İp Atlama yarışmaları için ilk 5 şu şekilde oluşmuştur;
Online Top Sektirme Yarışma Sonuçları
Lise – Erkekler Kategorisi Sıralama

Adı Soyadı Okulu
1.

Mehmet Atmaca Gaziosmanpaşa 2. Mehmet ÇPAL
3. Hira Polat Bakırköy Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi
4. Mustafa Emir Ersoy Gaziosmanpaşa Şehit Gökhan Topçu Anadolu Lisesi
5. Ali Şeyh Hasan Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi

Lise – Kızlar Kategorisi Sıralama

Adı Soyadı Okulu
1. Rümeysa İnağ Bahçelievler Ali Şükrü Sula Kız AİHL
2. Baraa Alsabağ Yavuz Sultan Selim AİHL
3. Şükran Sultangazi Habipler Anadolu Lisesi
4. Yaren Özlem Şimşek Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi
5. Damla Güzel Bağcılar Otocenter MTAL

Ortaokul – Erkekler Kategorisi Sıralama

Adı Soyadı Okulu
1. Bedirhan Bera Yıldız Soyak Yenişehir Kavram Koleji
2. Mustafa Sakın Siteler Ortaokulu
3. Çağrı Hakan Balta Özel Bahçeşehir Koleji Florya Ortaokulu
4. Semih Mert Korkmaz Büyükçekmece Mimaroba Ortaokulu
5. Efe Çakır Spor Toto Teşkilatı Ortaokulu

Ortaokul – Kızlar Kategorisi Sıralama

Adı Soyadı  Okulu 
1. Berin Tunca Toki Avrupa Konutları Ortaokulu
2. Beyza Kaygusuz Koç Ortaokulu
3.

Elanur Akyıldız Çakabey İmam Hatip Ortaokulu
5. Meryem Ayan Beyoğlu Cemal Artüz İmam Hatip Ortaokulu

Online İp Atlama Yarışma Sonuçları

Lise – Erkekler Kategorisi Sıralama

Adı Soyadı Okulu

1. Ali Erdem Aydın Hasan Ferruh Özgen Anadolu Lisesi
2. Mehmet Arda Özbek Özel Ataşehir Okan Anadolu Lisesi
3. Malik Acar Çatalca Anadolu Lisesi
4. Recep Arınç Özel Merter Final Anadolu Lisesi
5. Ahmet Yasin Durgut Kanuni Sosyal Bilimler Lisesi

Lise – Kızlar Kategorisi Sıralama

Adı Soyadı Okulu 
1. Alara Aker İstek Belde Anadolu Lisesi
2. Aysun Çelikbaş Prof.Dr.İbrahim Canan Anadolu Lisesi
3. Yaren Gözüatik Tolga Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
4. Nazlı Ceren Dinç Saint Benoit Fransız Lisesi
5. Derin Atakan Irmak Okulları
Ortaokul – Erkekler Kategorisi Sıralama

Adı Soyadı Okulu 

1. Poyraz Ali Gökçebaş Mustafa Mihriban Boysan Ortaokulu
2. Kerem Karal Bakırköy İbni Sina Ortaokulu
3. Kuzey Deniz Tüysüzoğlu Sarıyer Anafartalar Ortaokulu
4. Arda Büyükaleksanyan Fatih Sancaktar Hayrettin Ortaokulu
5.

Ada Era Sert Özel Beylikdüzü Okyanus Ortaokulu
2. Ece Ayça Karabulut Şehit Pilot Muzaffer Erdönmez Ortaokulu
3. Zeynep ÇelikoğluMustafa Mihriban Boysan O.O
4. İnci Kaleköylüoğlu Nezahat Ahmet Keleşoğlu Ortaokulu
5. Ecrin Turan Beylikdüzü Arev Ortaokulu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

19 MAYIS’IN 102’İNCİ YILINDA İLK TÖREN ANITKABİR’DE

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.