Gündem
Giriş Tarihi : 27-09-2021 19:42   Güncelleme : 27-09-2021 19:42

Zeytinburnu Belediyesi Zeytinburnulu Gençler ‘Ayak Tenisi Turnuvası’nda

Zeytinburnu Gençlik Merkezi, TUGVA Spor, Öncü Gençlik ve Spor Kulübü, Herkes İçin Spor Federasyonu ve Zeytinburnu İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün işbirliğiyle; yeşili korumak, orman yangınlarına dikkat çekmek ve sporu tabana yaymak adına düzenlediği ‘Ayak Tenisi’ turnuvasına Zeytinburnulu gençlerden yoğun ilgi vardı

Zeytinburnu Belediyesi Zeytinburnulu Gençler ‘Ayak Tenisi Turnuvası’nda

Zeytinburnu Gençlik Merkezi, TUGVA Spor, Öncü Gençlik ve Spor Kulübü, Herkes İçin Spor Federasyonu ve Zeytinburnu İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün işbirliğiyle; yeşili korumak, orman yangınlarına dikkat çekmek ve sporu tabana yaymak adına düzenlediği ‘Ayak Tenisi’ turnuvasına Zeytinburnulu gençlerden yoğun ilgi vardı. 

İlçede spora ilgi duyan ve doğayı korumak isteyen 14 – 25 yaş arası gençlerin birincilik için kıyasıya yarıştığı turnuvada, katılım gösteren her bir kişi için fidan bağışında bulunuldu.

İkişer oyuncudan oluşan takımlar halinde ve iki kategoride gerçekleştirilen turnuvada, toplamda 24 takım mücadele etti. Her iki kategoride de ilk üçe giren takımlara kupa ve madalyaların yanı sıra; tablet, akıllı bileklik ve kulaklık hediye edildi.