Gündem
Giriş Tarihi : 06-02-2021 14:26   Güncelleme : 06-02-2021 14:26

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ ÜSKÜDAR KARLA MÜCADELE EKİPLERİ 24 SAAT NÖBETTE

Tüm yurtta ve İstanbul’da etkili olan kar yağışı nedeniyle Üsküdar Belediyesi sokak ve caddelerde oluşabilecek olumsuz şartları engellemek amacıyla tüm ekipleriyle 24 saat boyunca nöbet tutuyor

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ ÜSKÜDAR KARLA MÜCADELE EKİPLERİ 24 SAAT NÖBETTE

Tüm yurtta ve İstanbul’da etkili olan kar yağışı nedeniyle Üsküdar Belediyesi sokak ve caddelerde oluşabilecek olumsuz şartları engellemek amacıyla tüm ekipleriyle 24 saat boyunca nöbet tutuyor.

Kış çalışmaları kapsamında Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından kar küreme araçlarıyla ana yollar açılarak Üsküdar’ın cadde ve sokaklarında buzlanmaya karşı temizleme ve tuzlama çalışmaları da ara vermeden devam ediyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yaptığı uyarı ile 15 Ocak gecesi itibariyle etkili olan kar yağışının hafta ortasına kadar süreceği tahmin ediliyor. Üsküdar Belediyesi tüm uyarıları dikkatle takip ederken Üsküdarlı vatandaşların kar yağışından olumsuz etkilenmemesi için 7/24 hazır bir şekilde çalışmalara devam ediyor.

Üsküdarlılar Üsküdar Belediyesi Çağrı Merkezi’ni (444 0 875) numaralı telefondan arayarak karla mücadele ekiplerinden yardım alabilirler.