Gündem
Giriş Tarihi : 27-09-2021 19:30   Güncelleme : 27-09-2021 19:30

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ’NDE RESUL DİNDAR RÜZGÂRI ESTİ

Üsküdar’ı şehrin kültür sanat merkezi haline getiren Üsküdar Belediyesi olarak Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinden Resul Dindar’ı 25 Eylül akşamı Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde sevenleriyle buluşturduk

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ’NDE RESUL DİNDAR RÜZGÂRI ESTİ

Üsküdar’ı şehrin kültür sanat merkezi haline getiren Üsküdar Belediyesi olarak Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinden Resul Dindar’ı 25 Eylül akşamı Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde sevenleriyle buluşturduk.

Açık hava konserleri ile her hafta farklı bir sanatçıyı ağırladığımız Nakkaştepe Millet Bahçemiz bu kez de Resul Dindar sevenleri ile dolup taştı.

Belediyemiz tarafından düzenlenen etkinliğe gelen vatandaşlar, aşı kartı veya PCR testi sonuçlarına bakılarak konser alanına alındı.

Üsküdarlıların yoğun ilgi gösterdiği konserde Resul Dindar Karadeniz’e özgü eserlerini seslendirerek hem çoştu hem çoşturdu.

Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen konser sonrasında sahneye gelerek Resul Dindar’a Üsküdar ile özdeşleşen Katip ve Katibe bebeklerinden hediye ederek, “Nakkaştepe Millet Bahçesi İstanbul’un Yeni Kültür Sanat Vadisi olacak derken ciddiydik. Manzara ve gençler müthiş. Resul Dindar’ı söylemeye bile gerek yok.” dedi.