Gündem
Giriş Tarihi : 19-10-2021 04:35   Güncelleme : 19-10-2021 04:35

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ HENZA AKIN ÇOLAKOĞLU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ’NDE BAYRAK TÖRENİ

HENZA AKIN ÇOLAKOĞLU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ’NDE BAYRAK TÖRENİ

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ HENZA AKIN ÇOLAKOĞLU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ’NDE BAYRAK TÖRENİ

Her Pazartesi farklı bir okulda düzenlenen bayrak töreni bu hafta Bulgurlu Mahallesi’nde bulunan Henza Akın Çolakoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleşti.

Hayırsever bir ailenin katkılarıyla okulun spor salonu ve laboratuvarı olmak üzere birçok yeri yenilenerek ek sınıflar yapıldı.

Yeni alanların açılışı için düzenlenen törene Sayın Bilal Erdoğan, Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek ve hayırsever aile de katılım sağladı.

İstikbâl’den İstiklâl’e adıyla gerçekleşen bayrak töreninde öğrencilere hitap eden Başkanımız Hilmi Türkmen, “Sizlere başarılar diliyorum. Allah yolunuzu ve bahtınızı açık etsin ve zihin açıklığı versin. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” şeklinde konuştu.

Sayın Bilal Erdoğan, “Çok kıymetli öğretmenlerimize, bu daha güzel fiziki imkânlarda, çok daha güzel işler başaracak olmalarından dolayı hepinizin huzurunda teşekkür ediyorum.” dedi.

Dualar eşliğinde yetkililer tarafından kesilen kurdele ile okulun yeni alanları kullanıma açıldı. Ardından hep bir ağızdan okunan İstiklal Marşı sonrasında yetkililer okulun yeni yapılan alanlarını gezerek incelemelerde bulundu.