Gündem
Giriş Tarihi : 07-04-2021 21:03   Güncelleme : 07-04-2021 21:03

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ MEHMET KASAPOĞLU İLE TEMELİNİ ATTIĞIMIZ PROF. DR. RAŞİT KÜÇÜK GENÇLİK VE SPOR MERKEZİMİZİN AÇILIŞINI YAPTIK

İmzasını taşıyan projelerle Türkiye’de örnekle gösterilen Üsküdar Belediyesi, Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğlu’nun katılımıyla yapılan bir törenle yeni bir gençlik ve spor merkezini daha İstanbullulara kazandırdı

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ MEHMET KASAPOĞLU İLE TEMELİNİ ATTIĞIMIZ PROF. DR. RAŞİT KÜÇÜK GENÇLİK VE SPOR MERKEZİMİZİN AÇILIŞINI YAPTIK

İmzasını taşıyan projelerle Türkiye’de örnekle gösterilen Üsküdar Belediyesi, Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğlu’nun katılımıyla yapılan bir törenle yeni bir gençlik ve spor merkezini daha İstanbullulara kazandırdı.

Üsküdar Ferah Mahallesi’nde yer alan merkezde gerçekleştirilen törene, Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Berat Çonkar, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, ve Prof. Dr. Raşit Küçük ve davetliler katılım sağladı. Açılış sırasında Başkan Hilmi Türkmen, Gençlik ve Spor Bakanımız Kasapoğlu’na hediye takdiminde bulundu.

Açılış töreninde Üsküdar’ın sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin sembolü olduğunu belirten Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğlu, “Bu güzel beldemize böyle güzel bir imkânı kazandırmak bizler için ayrı bir onur. Bu güzel tabloda katkısı olan başta belediyemize, değerli çalışma arkadaşlarıma ve emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Bu değerli eser Üsküdar’a ve gençlerimize hayırlı uğurlu olsun diyorum. Gençlik için hep birlikte Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde gayret gösteriyoruz.” şeklinde konuştu.

Başkan Hilmi Türkmen açılış konuşmasında, “Herhangi bir sıkıntı yaşamadan bu güzel günü bizlere yaşatan Rabbimize hamd ediyoruz. Üsküdarımızda gençlik ve spor hizmetleri adına tüm mahallelerimizde imkânlarımız ölçüsünde eserler yapmaya, çocuklarımızı, gençlerimizi sporun güzel ahlakıyla buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu çabamızda bizleri yalnız bırakmayan başta Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu olmak üzere tüm bakanlık personeline huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum.“ şeklinde konuştu.

Yarı olimpik yüzme havuzu, 600 kişilik salon, fuaye ve sergi alanı, fitness salonu, Bilgi Evi ve ÜSMEK kurs merkezi, seminer salonu, kafeterya ve teras ile kapalı otoparktan oluşan geniş bir kompleks olarak tanımlanan Prof. Dr. Raşit Küçük Gençlik ve Spor Merkezi, zengin donanımıyla benzer yapılanmalara örnek teşkil edecek.