Gündem
Giriş Tarihi : 21-09-2021 19:55   Güncelleme : 21-09-2021 19:55

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ DERYA ULUĞ’UN ŞARKILARI NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ’NDE YANKILANDI

İstanbul’un mücevheri olarak gösterilen Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde düzenlediğimiz konserlere bir yenisini daha ekledik

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ DERYA ULUĞ’UN ŞARKILARI NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ’NDE YANKILANDI

İstanbul’un mücevheri olarak gösterilen Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde düzenlediğimiz konserlere bir yenisini daha ekledik. Ünlü popçu Derya Uluğ’un sahne aldığı konserde, İstanbul’un dört bir yanından katılımcıları ağırladık. Ünlü sanatçı, kendi şarkılarının yanı sıra birbirinden değerli sanatçılara ait parçalardan oluşan repertuvarı ile izleyenlere müzik ziyafeti çekti. Güzel şarkıcı gecenin sonunda alkışlarla sahneden uğurlandı.

Üsküdar Belediyesi olarak birbirinden değerli sanatçılarımızı İstanbullular ile buluşturmayı sürdürüyoruz. Bu kapsamda İstanbul’un mücevheri Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde düzenlediğimiz Derya Uluğ konseri ile yazın son günlerinde İstanbullulara müzik dolu bir akşam yaşattık. Derya Uluğ’un muhteşem sahne performansıyla göz doldurduğu konserde sevenleri de şarkılarına eşlik etti.

Derya Uluğ; Okyanus, Kanunlar, Canavar gibi kendi şarkılarının yanı sıra Sezen Aksu’dan Yıldız Tilbe’ye, Tarkan’dan Sertap Erener’e kadar çok sayıda usta sanatçının hit şarkılarını da seslendirdi. Müzik ve sohbet dolu gecede Derya Uluğ, muhteşem sahne performansı ve güzel sesiyle alkışları topladı.