Gündem
Giriş Tarihi : 29-10-2021 23:11   Güncelleme : 29-10-2021 23:11

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ CUMHURİYETİN COŞKUSU ÜSKÜDAR’DA YAŞANDI

CUMHURİYETİN COŞKUSU ÜSKÜDAR’DA YAŞANDI

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ CUMHURİYETİN COŞKUSU ÜSKÜDAR’DA YAŞANDI

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98’nci yıldönümü, tüm yurtta olduğu gibi Üsküdar’da da coşkuyla kutlandı. Üsküdar Belediyesi olarak 28 Ekim Perşembe akşamı Rafet El Roman ve İlyas Yalçıntaş’ı bir araya getirdiğimiz Cumhuriyet Bayramı Konseri ile İstanbullulara unutulmaz bir müzik ziyafeti sunduk.

Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen‘in katılımıyla Harem Meydanı’nda düzenlenen etkinlikte, girişte HES kodu kontrolü yapıldı ve güvenlik önlemleri alındı.

DJ müziği ile başlayan konser şöleni, 90’ların unutulmaz sanatçıları arasına adını yazdıran Rafet El Roman ve gençlerin hayran olduğu sevilen sanatçı İlyas Yalçıntaş’ın sahne performansıyla devam etti. Ardından Üsküdar Belediyesi’nin 29 Ekim için hazırladığı özel film, Harem Meydanı’nda kurulan dev ekrandan yansıtıldı. Usta oyuncu Kadir Çöpdemir, kendine özel üslubuyla 29 Ekim’in ruhunu film eşliğinde izleyenlere aktardı.

Coşkulu kalabalığın hep bir ağızdan şarkılara eşlik ettiği konserin finalinde sahneye gelen Başkanımız Hilmi Türkmen sanatçılara teşekkürlerini ileterek Üsküdar ile özdeşleşen Katip ve Katibe bebeklerinden hediye etti.