Gündem
Giriş Tarihi : 21-09-2021 20:00   Güncelleme : 21-09-2021 20:00

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ 90’LARIN EFSANE KADROSU NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ’NDE BİR ARAYA GELDİ

Üsküdar’ı şehrin kültür sanat merkezi haline getiren Üsküdar Belediyesi olarak, 90’ların efsane kadrosu Bora Öztoprak, Hazal, Mansur Ark, Reyhan Karaca, Sibel Alaş ve Ümit Sayın’ı Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde bir araya getirdik

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ 90’LARIN EFSANE KADROSU NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ’NDE BİR ARAYA GELDİ

Üsküdar’ı şehrin kültür sanat merkezi haline getiren Üsküdar Belediyesi olarak, 90’ların efsane kadrosu Bora Öztoprak, Hazal, Mansur Ark, Reyhan Karaca, Sibel Alaş ve Ümit Sayın’ı Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde bir araya getirdik. Bir döneme damgasını vuran sanatçılar, İstanbul’un mücevheri olarak gösterilen Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde İstanbulluları 90’lara uzanan bir zaman yolculuğuna çıkardı.

Üsküdar Belediyesi olarak etkinliklerimizle İstanbulluları nostalji trenine bindirmeyi sürdürüyoruz. Bu kapsamda radyo ve TV programcısı Banu Karakuş’un moderatörlüğünde, Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde bir dönemin efsane isimleri olan Bora Öztoprak, Hazal, Mansur Ark, Reyhan Karaca, Sibel Alaş ve Ümit Sayın’ı bir araya getirdik. 90’ların hit şarkılarıyla İstanbullulara nostalji dolu anlar yaşatan usta sanatçılar, yıllardır hiç bozulmadan süren dostluklarını bu buluşma ile tekrar taçlandırdı.

Konserde Bora Öztoprak; Seni Seviyorum, Gidiyorum, Cüzdan, Hazal; Elden Yar Olmaz, Sürgün Aşkımız, Bozuyorum Yeminimi, Sevgili, Mansur Ark; Maalesef, Gazla Gitsin, Yarim, Reyhan Karaca; Sevdik Sevdalandık, Gidesim Gelmiyor, Tam 12’den, Aldatıldık, Sibel Alaş; Adam, Fem, Bende Hüküm Sür, Ümit Sayın; Hicran, Ben Tabii ki, Dön Bebeğim şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirdi.

Başkanımız Hilmi Türkmen, tüm şarkılarını coşkulu ve kalabalık bir kitle ile birlikte seslendiren sanatçılara tek tek hediyelerini takdim ederken, Banu Karakuş’un sürpriziyle 90’ların efsane isimleriyle birlikte Memleketim şarkısını söyledi.