Gündem
Giriş Tarihi : 26-10-2021 02:28   Güncelleme : 26-10-2021 02:28

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ 4. GELENEKSEL ÜSKÜDAR LİSELER ARASI FUTBOL TURNUVASININ ŞAMPİYONU ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ OLDU

4. GELENEKSEL ÜSKÜDAR LİSELER ARASI FUTBOL TURNUVASININ ŞAMPİYONU ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ OLDU

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ 4. GELENEKSEL ÜSKÜDAR LİSELER ARASI FUTBOL TURNUVASININ ŞAMPİYONU ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ OLDU

4. Geleneksel Üsküdar Liseler Arası Spor Turnuvası’nın final maçı Çağrıbey Anadolu Lisesi ve Çengelköy Şehit Okan Altıparmak Anadolu Lisesi arasında gerçekleşti. Kıyasıya süren mücadelede Çağrıbey Anadolu Lisesi galip gelerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Üsküdar belediyesi, Üsküdar Kaymakamlığı, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Üsküdar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün katkıları ile gerçekleştirilen 4. Geleneksel Üsküdar Liseler Arası Spor Turnuvası’nın final maçı Çağrıbey Anadolu Lisesi ve Çengelköy Şehit Okan Altıparmak Anadolu Lisesi arasında oynandı. Küplüce Cengiz Hasbal Parkı Halı Sahası’nda düzenlenen final maçında Çağrıbey Anadolu Lisesi rakibini 5-4 mağlup ederek turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuva sonucunda birinci takıma 3000 TL, ikinciye 2000 TL ve ödül olarak spor malzemeleri hediye edildi.

Final maçını izleyen Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen, “Gerçekten bugün Üsküdar’da liseler arası futbol turnuvamız çok güzel, çok renkli, çok başarılı ve çok çekişmeli geçti. Toplamda 27 okulumuz 27 ayrı takımla çok güzel bir mücadelenin sonunda şampiyonumuz, belli oldu. Bu turnuvanın kaybedeni yok. Bütün gençlerimiz, bütün okullarımız kazandı.Birinci olan takımımız Çağrıbey Anadolu Lisesi’ni tebrik ediyorum. İkinci olan takımımız Çengelköy Şehit Okan Altıparmak Anadolu Lisemiz ve katılan okullarımızı kutluyorum, tebrik ediyorum. Bizim bu turnuvada amacımız gençlerimizin hem fiziken hem de ruhen sağlıklı bir şekilde yetişmelerini sağlamak hem de takım oyunu alışkanlığı kazandırmak. Tatlı bir rekabet oldu ve kazanan Üsküdarlı gençler oldu, tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sporcular turnuva sonunda kupa ve madalyalarını alarak hatıra fotoğrafı çektirdi.