Gündem
Giriş Tarihi : 09-02-2021 16:15   Güncelleme : 09-02-2021 16:15

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ÜMRANİYE KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ YENİLENİYOR

Birçok kültürel ve sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapan Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi, tüm nitelikleri ile daha da iyileştirilmiş şekilde hizmet vermek için bakımdan geçiriliyor

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ÜMRANİYE KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ YENİLENİYOR

Birçok kültürel ve sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapan Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi, tüm nitelikleri ile daha da iyileştirilmiş şekilde hizmet vermek için bakımdan geçiriliyor.

Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi hizmete açıldığından bugüne kadar birçok önemli kültürel ve sanatsal etkinliğin adresi oldu. Yıllardır Ümraniyeli sanatseverlere hizmet veren Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi tepeden tırnağa yenilenmek üzere bakımdan geçiriliyor. Tüm fonksiyonlarıyla yenilenecek olan Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi, yakın zamanda yeni yüzüyle hizmet vermeye başlayacak.

Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nin tadilatı sona erdiğinde, modern ve işlevsel haliyle İstanbul’un önemli kültürel ve sanatsal mekânlarından biri olarak sanat ve cemiyet yaşamına hizmet vererek, unutulmaz etkinliklere ev sahipliği yapacak.