Gündem
Giriş Tarihi : 22-03-2021 16:45   Güncelleme : 22-03-2021 16:45

ÜMRANİYE BELEDİYESİ GÖNÜLLÜ YARDIM KURULUŞLARINI AĞIRLADI

Ümraniye Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı, Ümraniye’de bulunan dernek ve vakıflardan oluşan sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı programda maddi durumu iyi olmayan kişilere yapılan yardımlar etraflıca konuşulurken koordineli çalışmanın da önemine vurgu yapıldı

ÜMRANİYE BELEDİYESİ GÖNÜLLÜ YARDIM KURULUŞLARINI AĞIRLADI

Ümraniye Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı, Ümraniye’de bulunan dernek ve vakıflardan oluşan sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı programda maddi durumu iyi olmayan kişilere yapılan yardımlar etraflıca konuşulurken koordineli çalışmanın da önemine vurgu yapıldı.

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’ın selamını ileterek programda kısa bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Emin Kaplan, “Sosyal yardım konusunda ilçemizde çok güzel çalışmalar yapılıyor. Ancak biz daha iyi nasıl hizmet verebiliriz? sorusundan yola çıkarak çalışmalarımızı daha sistemli bir şekilde siz yardım kuruluşlarımızla birlikte devam ettirmeyi istiyoruz. Bugüne kadar belediye olarak, Ümraniye’de, ihtiyaç sahibi her eve ulaştık. Sizlerle de istişare ederek yolumuza devam edeceğiz” diyerek tüm konuklara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Programda söz alarak yaptıkları faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgi veren gönüllü yardım kuruluşları düzenlenen program için Ümraniye Belediyesi’ne teşekkür ettiler.