Teknoloji
Giriş Tarihi : 10-02-2021 02:21   Güncelleme : 10-02-2021 02:21

”Teknokentler Konuşuyor” Programının On Üçüncü Bölümü Yayınlandı!

”Teknokentler Konuşuyor” Programının On Üçüncü Bölümü Yayınlandı! Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği ve ICT Media Yayın Grubu ile iş birliği içerisinde düzenlediğimiz Covid 19 projesi olan TGBD Üyesi Teknopark ve Teknopark firmalarının davet edildiği, teknoparkların ve firmaların Covid-19 çözümlerini anlattığı ‘’Teknokentler Konuşuyor’’ programının 13

”Teknokentler Konuşuyor” Programının On Üçüncü Bölümü Yayınlandı!

”Teknokentler Konuşuyor” Programının On Üçüncü Bölümü Yayınlandı!

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği ve ICT Media Yayın Grubu ile iş birliği içerisinde düzenlediğimiz Covid 19 projesi olan TGBD Üyesi Teknopark ve Teknopark firmalarının davet edildiği, teknoparkların ve firmaların Covid-19 çözümlerini anlattığı ‘’Teknokentler Konuşuyor’’ programının 13. Bölümüne;        üstün koruma teknolojisi sayesinde bireysel, kurumsal veya mobil cihazlarınız için tam koruma sağlayan Chomar Antivirüs firmasının Ceo’su Serkan Bilgehan ÜSTÜNDAĞ konuk oldu!  

Mersin Teknopark’da yer alan Chomar Antivirüs firmasının Ceo’su Serkan Bilgehan ÜSTÜNDAĞ, ICT MEDIA Dergisi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Adnan Pehlivan ve TECHNOB2B Direktörü Feridun Portakal’ın sorularını yanıtladı.

Programın 13. bölümünü aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz. 

https://www.youtube.com/watch?v=TA5N37fN8Y8