Gündem
Giriş Tarihi : 05-08-2021 16:15   Güncelleme : 05-08-2021 16:15

Sultangazi Belediyesi: Üniversite Tercih Sürecinde En Güvenilir Adres: SEDA

Sultangazi Belediyesi’ne bağlı Sultangazi Eğitime Destek Akademisi (SEDA), üniversite tercih sürecindeki gençlere ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyor

Sultangazi Belediyesi: Üniversite Tercih Sürecinde En Güvenilir Adres: SEDA

Sultangazi Belediyesi’ne bağlı Sultangazi Eğitime Destek Akademisi (SEDA), üniversite tercih sürecindeki gençlere ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyor. SEDA’nın 6 farklı yerde oluşturduğu YKS tercih noktaları, uzman öğretmenleri eşliğinde verdiği tercih desteğiyle 3-20 Ağustos tarihleri arasında gençlerin hizmetinde olacak.

Gençlerin geleceği için büyük bir önem taşıyan üniversite tercih süreci başladı. Sultangazi Belediyesi, gençleri bu süreçte de yalnız bırakmayarak kendileri için en doğru üniversiteyi seçmeleri için harekete geçti. Bünyesindeki uzman öğretmenlerle YKS tercih sürecinde gençlere ücretsiz ve profesyonel tercih danışmanlığı hizmeti sunan Sultangazi Eğitime Destek Akademisi (SEDA), oluşturduğu tercih noktalarıyla gençlere hizmet veriyor.

SEDA’ya ait YKS tercih noktalarından Sultangazi’de yaşayan tüm gençler destek alabiliyor. SEDA tarafından ilçede oluşturulan YKS tercih noktaları ise şu şekilde:

1-         15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı Tercih Noktası

2-         Sultançiftliği SEDA Şubesi Tercih Noktası

3-         İsmetpaşa SEDA Şubesi Tercih Noktası

4-         Habipler SEDA Şubesi Tercih Noktası

5-         Esentepe SEDA Şubesi Tercih Noktası

6-         Uğur Mumcu SEDA Şubesi Tercih Noktası

Başta 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı Tercih Noktası olmak üzere, SEDA’nın tüm tercih merkezleri gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Gençler, 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı Tercih Noktası’ndan haftanın 7 günü, 10.00 – 20.00 saatleri arasında yararlanabiliyor.