Gündem
Giriş Tarihi : 29-08-2021 22:07   Güncelleme : 29-08-2021 22:07

Sultangazi Belediyesi: Sultangazi’nin Yetenekli Gençleri, Spordaki Hünerlerini Sergiledi

Sultangazi Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğinde düzenlenen “Spor Her Yerde” programına ilçede yaşayan gençler büyük ilgi gösterdi

Sultangazi Belediyesi: Sultangazi’nin Yetenekli Gençleri, Spordaki Hünerlerini Sergiledi

Sultangazi Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğinde düzenlenen “Spor Her Yerde” programına ilçede yaşayan gençler büyük ilgi gösterdi. Çeşitli spor dallarındaki hünerlerini sergileyen birbirinden yetenekli gençlere eşlik ederek, heyecanlarına ortak olan Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin sporla iç içe olmalarını istiyoruz. Spor, hayatımızın bir parçası olsun istiyoruz.” diye konuştu.

Sultangazi Belediyesi, ‘Kendine Değer Ver, Hayatında Spora Yer’ sloganıyla ilçede yediden yetmişe herkesi sporla buluşturmaya devam ediyor. Sultangazi Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğinde düzenlenen ‘Spor Her Yerde’ programında gençler hünerlerini sergileme fırsatı buldu. Sağlıklı bir yaşam için sporun yaygınlaştırılması ve birçok farklı spor dalının gençlerle buluşturulmasının amaçlandığı program gençlerin büyük ilgisine sahne oldu.

Programa Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar, Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ve eşi Tuba Dursun,  Sultangazi İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Naci Usta, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, AK Parti Sultangazi Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Ayvalı, AK Parti Sultangazi Gençlik Kolları Başkanı Yasin Bakırcı, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Nurcan Öztürkmen, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Spor, Sanat ve Teknoloji Dolu Bir Gün

Sultangazi Belediyesi Ramazan Etkinlik Alanı’ndaki ücretsiz programda ‘tırmanma duvarı, ayak tenisi, futbol, okçuluk, badminton, mini voleybol, karate, bisiklet ve mini golf’ten oluşan 9 farklı spor dalı vatandaşlarla buluştu.