Gündem
Giriş Tarihi : 11-07-2021 22:44   Güncelleme : 11-07-2021 22:44

Sultangazi Belediyesi: Sultangazi’nin Yetenekli Genç Sporcuları Sertifikalarını Aldı

Sultangazi Belediyesi‘nin ilçede yaşayan gençlerin sağlıklı gelişimlerine destek olmak amacıyla hayata geçirdiği ve bugüne kadar yaklaşık 5 bin 500 genci sporla buluşturan Spor Akademileri, 2020-2021 eğitim dönemini renkli görüntülere sahne olan güzel bir törenle tamamladı

Sultangazi Belediyesi: Sultangazi’nin Yetenekli Genç Sporcuları Sertifikalarını Aldı

Sultangazi Belediyesi‘nin ilçede yaşayan gençlerin sağlıklı gelişimlerine destek olmak amacıyla hayata geçirdiği ve bugüne kadar yaklaşık 5 bin 500 genci sporla buluşturan Spor Akademileri, 2020-2021 eğitim dönemini renkli görüntülere sahne olan güzel bir törenle tamamladı. Gençlere yıl sonu hediyesi veren Sultangazi Belediyesi, sertifikaların dağıtıldığı Spor Akademileri Kapanış Töreni’nde bir de açık hava konseri düzenledi

Sultangazi Belediyesi “Kendine Değer Ver, Hayatında Spora Yer Ver” anlayışıyla gençlerin sağlıklı gelişimini desteklemek ve gelecekte ülkemizi temsil edecek sporcuları yetiştirmek amacıyla düzenlediği Spor Akademileri yıl sonu kapanış töreni gerçekleştirildi.

Hacı Bektaşi Veli Şehir Ormanı’nda gerçekleştirilen törene Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ve eşi Tuba Dursun, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcıları Nurcan Öztürkmen, Yakup Dalkılıç,Ak Parti Sultangazi Gençlik Kolları Başkanı Yasin Bakırcı, Belediye Meclis üyeleri, muhtarlar ile gençler ve aileleri katıldı.

‘GENÇLER MUTLU OLDUKÇA BİZ DE MUTLU OLUYORUZ’

Konuşmasının başında okçuluk, basketbol, tenis alanlarında düzenlenen eğitimlere katılan gençlere “Mutlu musunuz?” sorusunu yönelten Belediye Başkanı Av.