Gündem
Giriş Tarihi : 18-08-2021 17:16   Güncelleme : 18-08-2021 17:16

Sultangazi Belediyesi: Sultangazili Güreşçilerden Büyük Başarı: Şampiyonluk Kupası Geldi

Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün yetiştirdiği genç güreşçiler, Türkiye Güreş Federasyonu Büyük Erkekler Serbest Stil 2

Sultangazi Belediyesi: Sultangazili Güreşçilerden Büyük Başarı: Şampiyonluk Kupası Geldi

Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün yetiştirdiği genç güreşçiler, Türkiye Güreş Federasyonu Büyük Erkekler Serbest Stil 2. Lig müsabakalarında şampiyonluk kupasını kaldırdı. Genç güreşçiler, Ankara’da gerçekleştirilen serbest stil ve grekoromen güreş müsabakalarından toplamda 7 altın, 3 gümüş ve 4 bronz madalya ile dönerek Sultangazi’nin gururu oldu.

Türkiye Güreş Federasyonu’nun Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğiyle düzenlediği Büyük Erkekler Serbest Stil 2. Lig ve Büyük Erkekler Grekoromen 2. Lig müsabakaları tamamlandı. Ankara Yaşar Doğu Spor Salonu’nda gerçekleşen müsabakalarda Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, büyük başarı elde ederek serbest stilde şampiyon oldu.

Gençler Şampiyonluk Hikayesi Yazdı

Spora ve gençlere yönelik çalışmalara büyük bir ağırlık veren Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun‘un destekleriyle büyük başarılara imza atan Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü milli sporcular yetiştiriyor.