Gündem
Giriş Tarihi : 26-07-2021 19:55   Güncelleme : 26-07-2021 19:55

Sultangazi Belediyesi: Sultangazili Binlerce Çocuk, Bayramda Eğlenceye Doydu

Sultangazi Belediyesi’nce kurulan ve dev bir lunaparkı andıran ücretsiz oyun parkına gelen binlerce çocuk Kurban Bayramı’nda eğlenceye doydu

Sultangazi Belediyesi: Sultangazili Binlerce Çocuk, Bayramda Eğlenceye Doydu

Sultangazi Belediyesi’nce kurulan ve dev bir lunaparkı andıran ücretsiz oyun parkına gelen binlerce çocuk Kurban Bayramı’nda eğlenceye doydu. Birbirinden renkli aktivitelerin bulunduğu alanı ziyaret ederek çocuklar ve aileleriyle sohbet eden Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “Çocuklar mutlu oldukça, dünya da mutlu olur. Onlar mutlu oldukça biz de mutlu oluyoruz” dedi. Bayramın ikinci günü başlayan etkinlik, tatilin son günü olan 25 Temmuz akşamına kadar devam ediyor.

Sultangazi Belediyesi’nce kurulan ve dev bir lunaparkı andıran ücretsiz oyun parkına gelen binlerce çocuk, Kurban Bayramı’nı doyasıya eğlenerek geçiriyor. Bayram tatilini  İstanbul’da geçiren çocuklar, oyun parkında birbirinden keyifli ve heyecanlı 15 farklı aktiviteyi gerçekleştirerek eğlenme imkanı buluyor. Oyun parkında ayrıca, Sultangazi Belediyesince çocuklara ve ailelerine soğuk limonata da ikram ediliyor.  Bayramın ikinci günü başlayan ücretsiz etkinliklere katılan çocukların neşesi görülmeye değer manzaralar oluşturuyor.

BİNLERCE ÇOCUK OYUN PARKINDA DOYASIYA EĞLENDİ

Binlerce çocuğun katıldığı etkinlik alanını ziyaret eden Sultangazi Belediye Başkanı Av.