Gündem
Giriş Tarihi : 17-08-2021 21:21   Güncelleme : 17-08-2021 21:21

Sultangazi Belediyesi: Sosyal Mesafede ‘O’ An Fotoğraf Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu

Sultangazi Belediyesi ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun (TFSF) işbirliğiyle gerçekleştirilen Sosyal Mesafede ‘O An’ Fotoğraf Yarışması’nda dereceye girenler düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu

Sultangazi Belediyesi: Sosyal Mesafede ‘O’ An Fotoğraf Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu

Sultangazi Belediyesi ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun (TFSF) işbirliğiyle gerçekleştirilen Sosyal Mesafede ‘O An’ Fotoğraf Yarışması’nda dereceye girenler düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu. Türkiye’nin dört bir yanından 550 kişinin Covid-19 salgınında yaşananları anlatan fotoğraf karelerinin yer aldığı yarışmada birinciliği İstanbul’dan okul öncesi öğretmeni Deniz Kalaycı kazandı.

Sultangazi Belediyesi‘nin, İbn-i Sina Kültür Sanat ve Sağlık Sezonu kapsamında, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun (TFSF) işbirliğiyle gerçekleştirilen Sosyal Mesafede ‘O’ An Fotoğraf Yarışması’nda dereceye girenler, düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun‘un ev sahipliğinde gerçekleşen ödül törenine Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, AK Parti 22. Dönem Sakarya Milletvekili ve Fotoğraf Sanatçısı Süleyman Gündüz, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr. Coşkun Yılmaz,  AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, yarışmacılar ve vatandaşlar katıldı.

Covid-19 salgınının sosyal yaşam üzerindeki etkilerine odaklanan “Sosyal Mesafede ‘O’ An Fotoğraf Yarışması”na, Türkiye’nin dört bir yanından 550 yarışmacı katıldı.