Gündem
Giriş Tarihi : 25-09-2021 06:30   Güncelleme : 25-09-2021 06:30

Sultangazi Belediyesi: Hoş Geldiniz Ulu Çınarlarımız

Sultangazi Belediyesi, Sultangazi Huzurevi’nde konaklayan yaş almış vatandaşları “Hoş Geldiniz Ulu Çınarlarımız” programıyla Mimar Sinan Şehir Ormanı’nda misafir etti

Sultangazi Belediyesi: Hoş Geldiniz Ulu Çınarlarımız

Sultangazi Belediyesi, Sultangazi Huzurevi’nde konaklayan yaş almış vatandaşları “Hoş Geldiniz Ulu Çınarlarımız” programıyla Mimar Sinan Şehir Ormanı’nda misafir etti. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ın katılımlarıyla, Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ile eşi Tuba Dursun’un ev sahipliğinde gerçekleşen programa Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Ali Fuat Karaman ile davetliler katıldı. 

 

Sultangazi Belediyesi, Mimar Sinan Şehir Ormanı’nda özel bir programa imza attı. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ile eşi Tuba Dursun’un ev sahipliğinde gerçekleşen “Hoş Geldiniz Ulu Çınarlarımız” programına Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık konuk oldu. Sultangazi Huzurevi’nde konaklayan yaşlı vatandaşlar için düzenlenen etkinliklerle mutlu ve samimi anlara sahne olan program, ağaçların altında hep birlikte söylenen şarkılarla, eski günlerden değerli hatıraların eşlik ettiği sıcacık sohbetlerle rengârenk bir atmosferde gerçekleşti.