Gündem
Giriş Tarihi : 12-10-2021 02:23   Güncelleme : 12-10-2021 02:23

Sultangazi Belediyesi: Esentepe Mahallesi’ne Dört Dörtlük Gençlik ve Spor Merkezi & Engelliler Merkezi

Sultangazi Belediyesi; içinde 4 kulvarlı yüzme havuzu, güreş salonu, e-spor merkezi ve Engelliler Merkezi’nin de bulunacağı dört dörtlük bir hizmet tesisini Esentepe Mahallesi’ne kazandırıyor

Sultangazi Belediyesi: Esentepe Mahallesi’ne Dört Dörtlük Gençlik ve Spor Merkezi & Engelliler Merkezi

Sultangazi Belediyesi; içinde 4 kulvarlı yüzme havuzu, güreş salonu, e-spor merkezi ve Engelliler Merkezi’nin de bulunacağı dört dörtlük bir hizmet tesisini Esentepe Mahallesi’ne kazandırıyor. İnşaatına başlanan Esentepe Gençlik ve Spor Merkezi & Engelliler Merkezi tamamlandığında hem mahalle hem de ilçe prestijli bir hizmet tesisine kavuşmuş olacak.

Sultangazi Belediyesi’nin ilçenin dört bir yanına kazandırdığı yeni hizmet tesisleri, hem özgün tasarımlarıyla hem de bünyelerinde topladıkları hizmet fonksiyonlarıyla beğeni topluyor. Belediyenin son olarak Esentepe Mahallesi’nde inşasına başladığı Esentepe Gençlik ve Spor Merkezi & Engelliler Merkezi, dikkat çekici mimarisi ve geniş olanaklarıyla ilgi çekiyor.

Sporun Yeni Merkezi

Sultangazi Belediyesi, Esentepe Gençlik ve Spor Merkezi & Engelliler Merkezi’nde geleneksel çizgilerle modern mimariyi buluşturdu ve Sultanşehir’e yakışacak şık bir tasarıma imza attı. 3 bodrum katıyla birlikte toplam 8 kattan oluşacak tesiste bir de açık teras yer alacak.

Tesiste 4 kulvarlı büyük bir kapalı yüzme havuzu yer alacak.