Gündem
Giriş Tarihi : 31-07-2021 04:28   Güncelleme : 31-07-2021 04:28

Sultangazi Belediyesi: Doğa, Spor, Arkadaşlık… Sultangazi Belediyesi’nin Tuzla’daki Gençlik Kampı Tamamlandı

Sultangazi Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğinde düzenlenen Gençlik Kamplarındaki eğlenceli ve eğitici aktivitelere katılan gençler; doğanın, sporun ve birbirinden değerli arkadaşlıkların keyfini çıkardı

Sultangazi Belediyesi: Doğa, Spor, Arkadaşlık… Sultangazi Belediyesi’nin Tuzla’daki Gençlik Kampı Tamamlandı

Sultangazi Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğinde düzenlenen Gençlik Kamplarındaki eğlenceli ve eğitici aktivitelere katılan gençler; doğanın, sporun ve birbirinden değerli arkadaşlıkların keyfini çıkardı. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “Gençlerimiz bizim için her zaman çok değerli. Gençlik Kamplarımızı onların eğlenmesi ve güzel arkadaşlıklar kurması amacıyla düzenliyoruz. Sultanşehir’in tüm gençlerini kamplarımıza katılmaya ve güzel anılar biriktirmeye davet ediyorum” dedi.

Sultangazi Belediyesi’nin Gençlik ve Spor Bakanlığı ile birlikte düzenlediği Gençlik Kampı tamamlandı. Yemyeşil doğasıyla öne çıkan Tuzla Şehit Ömer Halisdemir Gençlik Kampı’nda 26-30 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen kampa, 16 – 22 yaş aralığındaki 130 genç katıldı. Erkeklere yönelik düzenlenen dört günlük kampta gençler; spor turnuvaları, doğa yürüyüşleri, açık hava eğitimleri gibi aktivitelerle unutamayacakları bir kamp deneyimi yaşadı.

Şehirden Uzakta, Doğanın İçinde

İstanbul’un Tuzla’daki Şehit Ömer Halisdemir Gençlik Kampı, Akfırat ormanlık alanının içinde yer alıyor.