Gündem
Giriş Tarihi : 01-09-2021 14:43   Güncelleme : 01-09-2021 14:43

Sultangazi Belediyesi: Binlerce Sultangazili, 30 Ağustos Coşkusunu Murat Kekilli Konseri İle Yaşadı

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99

Sultangazi Belediyesi: Binlerce Sultangazili, 30 Ağustos Coşkusunu Murat Kekilli Konseri İle Yaşadı

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıldönümü, Sultangazi’de büyük bir coşkuyla kutlandı. Sultangazi Belediyesi‘nin düzenlediği Murat Kekilli konserine katılan binlerce Sultangazili bu önemli zaferin yıldönümünde konser alanını hınca hınç doldurdu. 

Türkiye’nin büyük kahramanlıklar ve fedakarlıklarla kazandığı İstiklal Mücadelesi’nin zaferle sonuçlanmasının 99. yıldönümü Sultangazi’de büyük bir coşku ve mutlulukla kutlandı. Sultangazi Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla ünlü sanatçı Murat Kekilli’nin katıldığı bir konser organize etti. Murat Kekilli’yi dinlemeye gelen binlerce Sultangazili konser alanını tamamen doldururken, özellikle gençlerin heyecanı görülmeye değer sahneler oluşturdu.

Programa AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ve eşi Tuba Dursun, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Nurcan Öztürkmen, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Ayvalı, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yasin Bakırcı, Meclis üyeleri, muhtarlar ve çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu binlerce Sultangazili katıldı.

“Sultangazi’de Birlik Var, Kardeşlik Var”

Programda yaptığı konuşmada 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın önemine dikkat çeken AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, “Bu millet öyle bir millet ki tarihi destanlarla, zaferlerle, dünyaya örnek olacak mücadelelerle dolu.