Gündem
Giriş Tarihi : 09-04-2022 04:10   Güncelleme : 09-04-2022 04:10

ŞEHİR EKRANI TV BU RAMAZAN DA KAZANDIRIYOR

ŞEHİR EKRANI TV BU RAMAZAN DA KAZANDIRIYOR

ŞEHİR EKRANI TV BU RAMAZAN DA KAZANDIRIYOR

Esenler Belediyesi, af ve mağfiret ayı Ramazan-ı Şerif’in bereketini bu yıl da pek çok hediyeyle paylaşıyor. Ramazan ayı boyunca her akşam Şehir Ekranı TV’de yayınlanan ‘Fatih Savaş ile İftarı Beklerken’ ve ‘Mehmet Kaya ile Memleketimde Ramazan’ programını takip eden izleyiciler birbirinden özel hediyelerin sahibi oluyor.

Şehir Ekranı TV Youtube kanalında yayınlanan ‘İftarı Beklerken’ ve ‘Memleketimde Ramazan’ programlarında günün sorusuna en doğru ve en hızlı yanıtı veren bir izleyici, Ramazan sepetinin sahibi oluyor. Fatih Savaş’ın sunumuyla ekranlara gelen İftarı Beklerken programında her gün verilen şifreleri toplayıp çekilişe katılan bir kişi umre ziyaretine hak kazanacak. Ayrıca Ramazan ayı boyunca yapılan çekilişlerle her hafta bir kişi Karadeniz, Balkan, Kudüs ve GAP turunun sahibi olacak. Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, Şehir Ekranı TV ve Radyo Esenler’in Instagram hesaplarındaki canlı yayınlarda yapılan çekilişlerle de takipçiler pek çok hediye kazanıyor.

Yapılan çekilişlerle vatandaşlar, yüzlerce kitap, tablet bilgisayar ve nostaljik radyo kazanma şansı elde ediyor. Vatandaşlara hediyeleri, en geç iki hafta içinde ulaştırılıyor.

Esenler Belediyesi tarafından her yıl Ramazan ayında geleneksel olan düzenlenen “10 Bin Hatim 100 Bin Dua” programında 10 kişiye çekilişle Umre ziyareti hediye edilecek.

Umre çekilişine katılmak için tıklayabilirsiniz.