Gündem
Giriş Tarihi : 27-10-2021 00:52   Güncelleme : 27-10-2021 00:52

Sancaktepe Belediyesi: Başkan Döğücü Çay Sohbetleri’nde Sancaktepe’li Bayanlarla Buluştu

Başkan Döğücü Çay Sohbetleri’nde Sancaktepe’li Bayanlarla Buluştu

Sancaktepe Belediyesi: Başkan Döğücü Çay Sohbetleri’nde Sancaktepe’li Bayanlarla Buluştu

Vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelen Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, şimdi de geçtiğimiz ay uygulamaya koyduğu 5 çayı sohbeti ile Sancaktepe halkı ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Prof.Dr.Necmettin Erbakan Külliyesi’nde Sancaktepe’li kadınlar ile buluşan Başkan Döğücü, 5 çayı sohbetlerinde vatandaşların sıkıntılarını, sorunlarını ve önerilerini dinleme fırsatı buluyor. Yoğun katılım altında gerçekleşen samimi ve sıcak bir ortamda çeşitli ikramlarla zenginleşen sohbetlerle vatandaş da Belediye Başkanına taleplerini ilk ağızdan ulaştırma fırsatı yakalıyor.

Belediye yöneticilerinin de katıldığı buluşmalarda vatandaşlarla sohbet edilerek, ilgili mahallede yürütülen belediye çalışmaları değerlendirilip.vatandaşların talep, öneri ve şikâyetlerini kayıt altına alarak, hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için ilgili birimlere yönlendirmede bulundu.
İkincisi Prof.Dr.Necmettin Erbakan Külliyesi’nde gerçekleşen 5 Çayı buluşmaları ilçede bulunan tüm mahallelerde belirlenen günlerde devam edecek.