Dünya
Giriş Tarihi : 18-02-2021 23:59   Güncelleme : 18-02-2021 23:59

Reuters'ın Algı Operasyonu

Londra kaynaklı

Reuters'ın Algı Operasyonu

Londra kaynaklı Reuters haber sitesi 'ALGI OPERASYONUNDA
Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bir kaç gün önce belirtmiş olduğu " cuma günü milletimize müjdem var " ifadesinden sonra şer odakları çeşitli sosyal medya algı çalışmaları yapmaya başladı öyle ki içerideki biden ve kölelik hayranları da onlara destek oldu.

Sn. Cumhurbaşkanımızın vereceği müjdeden önce  " Türkiye'nin Karadeniz'de 20 yıllık ihtiyacını karşılayabilecek potansiyelde doğal gaz bulduğunu ve üretim aşamasına geçilmesinin 10 yıl sürebileceğini " belirten iddia ile haber yayınladı. 

Cumhurbaşkanımız ise açıklamasında 320 milyar metreküplük doğal gaz bulunduğunu bildirdi.

Peki bu açıklamalar ne anlama geliyor ve amacı nedir?

Türkiyemiz için müjde niteliğinde olan bu sevindirici haber 320 milyar metreküplük doğal gaz rezervi bulunması idi .Fakat LONDRA merkezli Reuters ise bu haberi daha öncesinden yayınlayarak doğal gaz rezervinin yüklü miktarda olduğunu belirtti.

Böylece operasyon başladı içeriden ve dışarıdan destekli bu operasyon sosyal medyada algı yoğunlaştırmaya yönelikti nitekim kimi çehrelerce başarılı oldu  Sn. Cumhurbaşkanımız açıklama yaptığında algı operasyonunu çekenler ve onların maşaları yine kendi çehrelerinde beklentilerin düşük kalmasını sağladı.

Yapılan bu algı çalışmasının yeterli olamayacağını düşünmeliler ki bununla ilgili twitter’da tag çalışması yapma kararı alıp ” #hani800metreküptü ” isimli tag açıldı.

Sözüm ona...

Siyahın kötü Beyazın iyi  olduğunu biliyorduk ta sizin gibi Devlet yararına ,Millet yararına olan her şeye karşı çıkan kendi menfaatine çalışan Grilerin bu kadarda HAİN ,ONURSUZ olabileceğini tahmin edemiyorduk.

İpi londra'da olanlar BÜYÜK TÜRKİYE ile mutlu olamazlar.
OLAMAYACAKLAR.

https://www.youtube.com/watch?v=1H2Be-Cu14g&feature=youtu.be