Eğitim
Giriş Tarihi : 08-02-2021 17:57   Güncelleme : 08-02-2021 17:57

PHYSIOTHINKS ETKİNLİKLERİ 4. SERİSİ İLE YİNE İLGİ ODAĞI OLDU!

7 Ocak Pazar günü saat 19:00’da Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü ve Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kulübü ortak etkinliği olan ‘SPOR REHABİLİTASYONDA GÜNCEL KONULAR / Physiothinks – 4′ başlıklı etkinlik ‘Travmatik Diz Yaralanmaları Sonrası Rehabilitasyon (Nöromusküler Bakış Açısı)’ ve  ‘Patellar Tendinopatiye Güncel Yaklaşımlar’ olmak üzere 2 farklı konu ile, uluslararası çeşitli üniversitelerden mezun ve halen öğrenci olan pek çok katılımcı ile gerçekleşmiştir

PHYSIOTHINKS ETKİNLİKLERİ 4. SERİSİ İLE YİNE İLGİ ODAĞI OLDU!

7 Ocak Pazar günü saat 19:00’da Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü ve Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kulübü ortak etkinliği olan ‘SPOR REHABİLİTASYONDA GÜNCEL KONULAR / Physiothinks – 4′ başlıklı etkinlik ‘Travmatik Diz Yaralanmaları Sonrası Rehabilitasyon (Nöromusküler Bakış Açısı)’ ve  ‘Patellar Tendinopatiye Güncel Yaklaşımlar’ olmak üzere 2 farklı konu ile, uluslararası çeşitli üniversitelerden mezun ve halen öğrenci olan pek çok katılımcı ile gerçekleşmiştir.
Queen Marry University of London’da akademik hayatlarına devam eden Uzm. Fzt. Beyza Tayfur ve Uzm. Fzt. Abdulhamit Tayfur, etkinlikte diz eklemi ve ilişkili yapıların fonksiyonel anatomisi, biyomekaniği, travmatik diz yaralanmaları sonrası nöromusküler bakış açısıyla rehabilitasyon yaklaşımlarını, patellar tendinopati hakkında bilinen ve bilinmeyen noktaları ve daha fazla spor rehabilitasyonu ile ilgili değerli güncel bilgileri katılımcılar ile paylaşmıştır.  Zoom uygulamasında izleyici kontenjan sınırına ulaşıldığından dolayı etkinliği Zoom’dan izleyemeyen katılımcılar, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kulübü resmi instagram sayfasında etkinlik canlı yayınına katılmışlardır.