Magazin
Giriş Tarihi : 23-11-2020 21:47   Güncelleme : 23-11-2020 21:47

Peloton, sanatçının müziğiyle temalı sınıflar oluşturmak için Beyonce ile iş ortaklığı yapıyor

Salgın sırasında egzersiz yapmak için bir Peloton bisikleti veya koşu bandı satın aldıysanız, yakında tanıdık bir sanatçıdan alabileceğiniz yeni bir ders koleksiyonunuz olacak

Peloton, sanatçının müziğiyle temalı sınıflar oluşturmak için Beyonce ile iş ortaklığı yapıyor

Salgın sırasında egzersiz yapmak için bir Peloton bisikleti veya koşu bandı satın aldıysanız, yakında tanıdık bir sanatçıdan alabileceğiniz yeni bir ders koleksiyonunuz olacak. Peloton, bu hafta kültürel fenomen Beyoncé ile çok yıllık bir ortaklığı duyurdu - sanatçı, tarihsel olarak Siyah kolejleri ve üniversiteleri onuruna bir dizi Homecoming temalı derslerle başlayarak fitness şirketinin abonelik hizmeti için derslerin küratörlüğünü yapmaya yardımcı olacak. Peloton, Beyoncé'nin çalma listeleri için en çok talep edilen sanatçılardan biri olduğunu söylüyor.

Duyuruya dayanarak, Beyoncé'nin "küratörlüğünün" ne anlama geldiği belirsiz, ancak kendiniz görmek isterseniz Beyoncé temalı sınıflar çoktan başladı. Bu haftanın geri kalanı için planlanan meditasyonlar, açık hava koşuları ve bisiklet gezileri ve daha fazla ders var.

Peloton'un Beyoncé temalı ders programı. Image: Peloton

Peloton uygulamasına ayda 12,99 ABD doları veya Peloton’un Bisiklet, Bisiklet +, Tread ve Tread + cihazlarından ayda 39 ABD dolarına abone iseniz, katılabilmelisiniz. Değilse, Peloton 30 günlük ücretsiz bir deneme sunuyor, böylece bu Beyoncé derslerinin sanatçının adına layık olup olmadığını görebilirsiniz.

Peloton'un bir yayıncı yerine doğrudan Beyoncé'yi imzalaması biraz ilginç; Ulusal Müzik Yayıncıları Derneği (NMPA) Peloton'a, abonelik hizmeti aracılığıyla sunulan video fitness derslerinde binlerce şarkıyı yasadışı olarak kullanmaktan geçen yılın Mart ayında dava açtı. Bazı yasal gidip gelmelerden ve bazı şarkıların Peloton'un çalma listelerinden kaldırılmasından sonra, şirket davaları Şubat 2020'de çözdü. Peloton, 3. çeyrekteki kazançlarında o zamandan beri binlerce yayıncı eklediğini söylerken, aynı zamanda açık bir şekilde doğrudan Peloton'a katılacak sanatçılar.