Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 07-06-2021 13:17   Güncelleme : 07-06-2021 13:17

Mütevelli Heyet Başkanımız Dr. Bahar Akıngüç Günver’in Mesajı

Sevgili Kültür Ailem,  Üniversitemizin, tüzel kişiliğini temsil eden Rektörlük makamı, kuruluşumuzdan bu yana idari ve akademik yetkinlikleriyle her zaman çok değerli isimler tarafından temsil edildi

Mütevelli Heyet Başkanımız Dr. Bahar Akıngüç Günver’in Mesajı

Sevgili Kültür Ailem, 

Üniversitemizin, tüzel kişiliğini temsil eden Rektörlük makamı, kuruluşumuzdan bu yana idari ve akademik yetkinlikleriyle her zaman çok değerli isimler tarafından temsil edildi.

2 Haziran 2021 tarihinde Rektörlük görev süresini tamamlayan Prof. Dr. Sayın Erhan Güzel ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nihal Sarıer’e de gösterdikleri üstün gayret ve üniversitemize değerli katkıları için teşekkürlerimi sunuyorum. 

Cumhurbaşkanlığı atama kararı 3 Haziran 2021 tarihli Resmî Gazetede yayınlanan, Üniversitemizin yeni Rektörü Prof. Dr. Sayın Hanife Öztürk Akkartal’ı tebrik ediyor, sağlıklı ve başarılı bir görev dönemi diliyorum. Yaşamın tüm boyutlarını etkileyen pandemi krizi gibi zor bir dönemde görevini devralan Prof. Dr. Sayın Hanife Öztürk Akkartal’ın 14 yıldır mensubu olduğu Üniversitemize Rektörlük görevinde de çok değerli katkılar sunacağına yürekten inanıyorum. 

Kültür Ailesi olarak yeni dönemin hepimize hayırlı olmasını diliyorum. 

Teşekkürlerimle, 

Dr. Bahar Akıngüç Günver 
Mütevelli Heyet Başkanı