Eğitim
Giriş Tarihi : 11-04-2022 19:10   Güncelleme : 11-04-2022 19:10

Lise Seviyesi Rehber Öğretmenleri için Çalıştay Çağrısı

Lise Seviyesi Rehber Öğretmenleri için Çalıştay Çağrısı

Lise Seviyesi Rehber Öğretmenleri için Çalıştay Çağrısı

KHAS bünyesinde Eleştirel Erkeklik İncelemeleri İnisiyatifi (EEİİ) işbirliğiyle gerçekleştirilen ve İsveç İstanbul Başkonsolosluğu tarafından desteklenen “Lise Çağındaki Genç Erkekler için e-Gen (Eşitlik Kuşağı) Modülü” başlıklı proje için liselerin rehberlik birimlerinde çalışan psikolojik danışman ve rehber öğretmenleri ile bir araya geliyoruz!

Lise seviyesindeki genç erkeklerin toplumsal cinsiyet eşitliği, akran zorbalığı, flört şiddeti gibi konularda farkındalıklarının artırılması için Eleştirel Erkeklik Çalışmaları perspektifiyle hazırlanmış materyaller üretmeyi hedeflediğimiz bu proje kapsamında, liselerin rehberlik birimlerinde çalışan psikolojik danışman ve rehber öğretmenlerimiz ile 16 Nisan 2022 tarihinde 10:00-14:30 arasında bir çalıştay düzenliyoruz. Dijital olarak gerçekleştireceğimiz bu çalıştayda sizin deneyimlerinizi dinlemek ve hazırlayacağımız materyaller için fikir alışverişinde bulunmak adına hepinizi aramızda görmek istiyoruz.

Projeye dair detaylı bilgiye ve kayıt formuna https://linktr.ee/eeii_icsm adresinden erişebilirsiniz. Çalıştay başvuru formunu en geç 14 Nisan 2022 saat 00.00’e kadar doldurmanızı rica ediyoruz.