Magazin
Giriş Tarihi : 23-11-2020 22:43   Güncelleme : 23-11-2020 22:43

League of Legends’ın sanal K-pop grubu K / DA yeni bir şarkıyla geri döndü

2018'de League of Legends Dünya Şampiyonası, K / DA adlı sanal bir K-pop grubunun artırılmış gerçeklik konseri sayesinde çarpıcı bir şekilde açıldı

League of Legends’ın sanal K-pop grubu K / DA yeni bir şarkıyla geri döndü

2018'de League of Legends Dünya Şampiyonası, K / DA adlı sanal bir K-pop grubunun artırılmış gerçeklik konseri sayesinde çarpıcı bir şekilde açıldı. Sanal grubun ilk single'ı "Pop / Stars" ın videosu şu anda Facebook'ta 360 milyondan fazla izlendi ve K / DA kendi fandom nişine ilham verdi. Şimdi, bu yılki Dünya Şampiyonası öncesinde, grup "The Baddest" adlı yeni bir single ile geri dönüyor.

Yukarıdaki şarkı sözü videosundan şarkıya göz atabilirsiniz (şarkı sözleri var hem İngilizce hem de Korece), yeni bir sesi kucaklayan bir şey. K / DA'nın sanal üyeleri aynı kalıyor - Lig karakterleri Ahri, Evelynn, Akali ve Kai’Sa'dan oluşuyor - ancak arkalarındaki yetenek değişti. Bu sefer, gerçek K-pop yıldızları Soyeon ve Miyeon'a Amerikalı şarkıcılar Bea Miller ve Wolftyla eşlik ediyor.

İlgili

League of Legends'ın çarpıcı holografik Dünyaları açılış töreni tasarlanıyor Riot, en yeni League of Legends şampiyonunu açıkladı

Grup, şarkıya ek olarak, bu yılın sonlarında "geniş bir sanatçı yelpazesi" olarak tanımlanan ortak çalışmacı olarak öne çıkan bir EP yayınlayacak. Her karakterin ayrıca, K / DA'nın ilk müzik videosundan sonra olduğu gibi, muhtemelen oyun içi bir görünüm olarak sunulacak yeni bir görünümü var.

Müzik, filmin büyük bir parçası olmaya devam ediyor. Lig deneyimi, özellikle oyunun yıllık destek amaçlı espor turnuvası söz konusu olduğunda. Geçen yıl Paris'te düzenlenen etkinlikte, True Damage adlı sanal bir hip-hop grubu, holografik teknolojinin yardımıyla üç şarkılık bir set çıkardı. (Sanal grup arkadaşlarının ayrıca Louis Vuitton tarafından tasarlanan kıyafetleri vardı.)

Worlds'ün 2020 baskısı, 25 Eylül'de Şangay'da yapılacak şampiyona maçı ve muhtemelen göz alıcı bir açılış töreni ile 31 Ekim'de Pudong Futbol Stadyumu'nda yapılacak.

Açılış törenlerinden bahsetmişken, boş bir arenada gerçekleşmesine rağmen Çin League of Legends Pro Ligi, yaz şampiyonası maçından önce etkileyici bir gösteri sergiledi. bugün:

2020 #LPL YAZ FİNALLERİ Açılış Töreni.

BURADA. BİZ. GİT!! pic.twitter.com/Fs3wMEWm80

— LPL (@lplenglish) 27 Ağustos 2020