Eğitim
Giriş Tarihi : 06-04-2022 16:58   Güncelleme : 06-04-2022 16:58

KHAS Film Atölyesi

KHAS Film Atölyesi

KHAS Film Atölyesi

Lise öğrencilerine yönelik online etkinliklerimiz Film Atölyesi ile devam ediyor. Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümümüz tarafından düzenlenen etkinlikte RTS bölümümüzü tanıtmanın yanı sıra “Nasıl senaryo oluşturabilirim?”, “Nasıl film çekebilirim?”, “Nasıl kurgulayabilirim?” gibi sorularınıza yanıt arayacağız.

RTS Bölümü Teknik Koordinatörü Erdi Yavuz’un öğrencilerle bir araya geleceği bu etkinliğimiz 4 Nisan Pazartesi 18:00-19:30 arasında Zoom’da!

Başvuru ve katılım için linkte yer alan katılım formunu doldurmanız yeterlidir:

https://form.khas.edu.tr/online-tanitim-formu/khas-rts-lisele-film-atolyesi/

Önemli Not: Etkinliğimize katılım sağlamak isteyen öğrencilerin şu linkten Adobe’ye üye olmaları gerekmektedir: https://account.adobe.com/

Üyelik işleminden sonra her iki işletim sisteminde de çalışan (Mac ve Windows) programı indirmeleri gerekmektedir.

https://creativecloud.adobe.com/apps/download/rush

 

Etkinliğe katılan tüm öğrencilere katılım belgesi verilecektir. Ayrıca etkinlik sonunda gerçekleştirilecek performans değerlendirmesine katılan ve değerlendirme sonucunda ilk 5’te yer alan 12. sınıf öğrencileri ise özel akademik ödülün sahibi olacaklardır. Özel Akademik Ödül kapsamında öğrenciler, 2022-2023 eğitim öğretim yılı içerisinde üniversitemizin Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’ne yerleşmeleri durumunda ilave %10 burs ile ödüllendirileceklerdir.

Özel Akademik Ödül, 12. sınıf öğrencilerine verilecek olup etkinliğe katılım sağlayan ve üniversiteli olma deneyimini bizimle paylaşmak isteyen 9., 10. ve 11. sınıf öğrencileri katılım belgesi almaya hak kazanacaktır.

Zoom Meeting Linki: https://us02web.zoom.us/j/81051954158

Toplantı Kimliği: 810 5195 4158

Akademilerimiz hakkında detaylı bilgi için websitemizi ziyaret edebilirsiniz: https://akademi.khas.edu.tr/