Eğitim
Giriş Tarihi : 07-06-2021 23:23   Güncelleme : 07-06-2021 23:23

KHAS-Ambeent Wi-Fi TÜBİTAK 2244 Sanayi Doktora Projesi Doktora Bursiyeri İlanı

TÜBİTAK 2244 Sanayi Doktora Programı çerçevesinde desteklenen ve KHAS – Ambeent Wi-Fi ortaklığında yürütülecek “Gelecek Nesil Wi-Fi Teknolojilerinin Geliştirilmesi” başlıklı projemizde çalışmak üzere, Kablosuz Haberleşme Araştırmaları grubumuza katılacak doktora bursiyerleri arıyoruz

KHAS-Ambeent Wi-Fi TÜBİTAK 2244 Sanayi Doktora Projesi Doktora Bursiyeri İlanı

TÜBİTAK 2244 Sanayi Doktora Programı çerçevesinde desteklenen ve KHAS – Ambeent Wi-Fi ortaklığında yürütülecek “Gelecek Nesil Wi-Fi Teknolojilerinin Geliştirilmesi” başlıklı projemizde çalışmak üzere, Kablosuz Haberleşme Araştırmaları grubumuza katılacak doktora bursiyerleri arıyoruz.

Doktora bursiyerleri, tez çalışmalarını KHAS Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğretim üyeleri Prof. Dr. Erdal Panayırcı, Prof. Dr. Serhat Erküçük ve Dr. Öğr. Üyesi Yalçın Şadi danışmanlığında yürütecek ve 48 ay boyunca proje çerçevesinde destekleneceklerdir. Aynı zamanda bu alanda ulusal ve uluslararası projeler yürüten Ambeent Wi-Fi şirketinin Ar-Ge çalışmalarında Prof. Dr. Mustafa Ergen’in danışmanlığında aktif görev alacaklardır. Doktora sonrasında ise 36 ay süre ile istihdam edilme hakkına sahip olacaklardır.

TÜBİTAK projesi kapsamında görev alacak doktora bursiyerlerine KHAS’nin ek desteğiyle aylık 6000 TL burs ödemesi yapılacaktır.

 

Ön başvurular ve detaylı bilgi için: yalcin.sadi@khas.edu.tr

KHAS Lisansüstü programları için son başvuru tarihi: 11 Haziran 2021