Gündem
Giriş Tarihi : 31-03-2022 14:25   Güncelleme : 31-03-2022 14:25

KENTİM ESENLER’İN 75. SAYISI ÇIKTI

KENTİM ESENLER’İN 75. SAYISI ÇIKTI

KENTİM ESENLER’İN 75. SAYISI ÇIKTI

Esenler’de atılan her adımı kolaylıkla takip edebileceğiniz Kentim Esenler Gazetesi’nin 75’inci sayısı okuyucuyla buluştu. Manşette, “Sizi De Bekleriz” başlığıyla, her yaştan ve gruptan insana uygun yapılmış projelere davete yer verildi.

Sosyal belediyecilik konusunda Türkiye’de vizyon projeler sunan Esenler Belediyesi’nin projelerinin, Esenler’de yaşayan çocuk, kadın, genç ve yaşlılardan dinlendiği sayfalar gazetenin 75. sayısına konu oldu.

“Ramazan Doğruluktur” temasıyla Ramazan’ın ruhunu Esenler’in dört bir yanında yaşanacağı programlar, Kentim Esenler’in yeni sayısında paylaşıldı.

Esenlerli kadınların, 8 Mart Kadınlar Günü’nü kendileri için hazırlanan özel programlarla kutladığı keyifli anlar da son sayıda okuyucuyla buluştu.

Esenler Belediyesi’nin bu yıl 2.kez halk oylamasıyla en iyileri belirlediği “Radyonun Yıldızları Ödül Töreni” gazetenin arka kapağında yer aldı.

Esenler’in yükselen sesi olan ve her ay özenle hazırlanan Kentim Esenler, 8. CNR Kitap Fuarı’nda okuyucularını ve ilgililerini bekliyor.

Daha birçok haberin yer aldığı ve Esenler halkının ilçeyle ilgili gelişmelere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Eskon A.Ş, Esper A.Ş Hizmet Binası, Muhtarlıklar, Esenler Gençlik Merkezi, Şule Yüksel Şenler Hanımlar Konağı, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, Mehmet Öcalan Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Dede-Torun Yaşam Merkezi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi, mahalle muhtarlıkları başta olmak üzere bir çok yerden temin edilebiliyor. Gazete ayrıca ESTİM görevlilerince esnafa da dağıtılıyor.

Kentim Esenler’in yeni sayısını incelemek için tıklayınız.