Gündem
Giriş Tarihi : 06-02-2021 13:08   Güncelleme : 06-02-2021 13:08

Kağıthane Belediyesi :MİLLETVEKİLİ MUŞ BAŞKAN ÖZTEKİN’İ ZİYARET ETTİ

MİLLETVEKİLİ MUŞ BAŞKAN ÖZTEKİN’İ ZİYARET ETTİAK Parti Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’i ziyaret etti

Kağıthane Belediyesi :MİLLETVEKİLİ MUŞ BAŞKAN ÖZTEKİN’İ ZİYARET ETTİ

MİLLETVEKİLİ MUŞ BAŞKAN ÖZTEKİN’İ ZİYARET ETTİAK Parti Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’i ziyaret etti.

Ziyarette gündem değerlendirmesi ve projeler konuşuldu. Milletvekili Muş, Kağıthane’de koronavirüse karşı mücadele çalışmaları ile yatırımlar hakkında bilgi aldı.
Tarihi Sadabad Kasrı Çamaşırhanesi’nde gerçekleşen buluşma yaklaşık bir saat sürdü.
Milletvekili Muş ziyarette, ”Mevlüt Bey Kağıthane’de az zamanda çok iş başardı. Pandemi süreci olmasına rağmen Kağıthane’de birbiri ardına projelerin hayata geçtiğini görüyoruz. Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi belediyecilik gönül işi, aşk işi, dertli insanların işidir. Kağıthane, ihtiyaçlarını bilen ve bunlara doğru çözümler üreten bir başkana sahip. Kendisini tebrik ediyor, muvaffakiyetler diliyorum.” dedi.
Başkan Öztekin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek mevcut ve yeni dönem çalışmaları hakkında bilgi verdi. Koronavirüsle mücadelede vatandaşlara maske, kolonya, gıda ve sıcak yemekten oluşan sosyal destekleri evlerine kadar ulaştırdıklarını söyledi.
Başkan Öztekin; ”Bugüne kadar 4 milyonun üzerinde maske, 350 bin kolonya, 62 bin gıda kolisi dağıttık ve 1.200 aileye aş evinden günde 2 öğün sıcak yemek ulaştırıyoruz. Kağıthane’de yaşlıların ve karantinada olan vatandaşların market ve eczane ihtiyaçlarının karşılanmasından hijyen ürünlerinin teminine kadar her anlamda kendilerine destek oluyoruz. Yanı sıra 15 binin üzerinde ev ve işyerini dezenfekte ettik. Her gün düzenli olarak sokak ve caddelerin temizlik ve dezenfektesini yapıyoruz.Hergün ilçemizin farklı noktalarında Temizlik-Maske-Mesafe denetimlerimiz devam ediyor.” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gayrettepe-Kağıthane-İstanbul Havalimanı Metro Hattı ve Seyrantepe Hastanesi’nin yakında açılacağı müjdesini vermesiyle Kağıthane’nin değerine değer kattığını ifade eden Başkan Öztekin, ” İlçemizin kalkınmasında bizlere her zaman büyük destek olan Cumhurbaşkanımza Kağıthaneliler adına teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.