Gündem
Giriş Tarihi : 02-09-2021 03:31   Güncelleme : 02-09-2021 03:31

Kağıthane Belediyesi :KAĞITHANE’DEKİ OKULLAR YENİ EĞİTİM DÖNEMİNE HAZIR

KAĞITHANE’DEKİ OKULLAR YENİ EĞİTİM DÖNEMİNE HAZIRKağıthane Belediyesi ilçedeki ilk ve ortaöğretim kurumlarında temizlik ve tadilat çalışmalarını üstlenerek okulları yeni eğitim dönemine hazır hale getirdi

Kağıthane Belediyesi :KAĞITHANE’DEKİ OKULLAR YENİ EĞİTİM DÖNEMİNE HAZIR

KAĞITHANE’DEKİ OKULLAR YENİ EĞİTİM DÖNEMİNE HAZIRKağıthane Belediyesi ilçedeki ilk ve ortaöğretim kurumlarında temizlik ve tadilat çalışmalarını üstlenerek okulları yeni eğitim dönemine hazır hale getirdi.
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de pandemi devam ediyor. 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 6 Eylül Pazartesi başlayacak. Pandeminin gölgesinde başlayacak yeni Eğitim-Öğretim Yılı öncesi Kağıthane Belediyesi, ilçedeki okullarda temizlik ve tadilat çalışmalarını üstlendi.Okullardan gelen talep doğrutusunda belediye ekipleri bahçe, koridor, merdiven, lavabo ve sınıfların detaylı temizlik ve dezenfektesini yaptı. Ayrıca okulların çatı, duvar, bahçe ile elektrik ve su tesisatları tadilattan geçirildi.Okulların yanı sıra ilçedeki cami ve cem evleri de dönüşümlü olarak her hafta belediye ekipleri tarafından temizlenip dezenfekte ediliyor.