Gündem
Giriş Tarihi : 28-07-2021 05:35   Güncelleme : 28-07-2021 05:35

Kağıthane Belediyesi :BAŞKAN ÖZTEKİN HEMŞEHRİ BULUŞMALARINA DEVAM EDİYOR

BAŞKAN ÖZTEKİN HEMŞEHRİ BULUŞMALARINA DEVAM EDİYORKağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Anadolu illerindeki hemşehri ziyaretlerine devam ediyor

Kağıthane Belediyesi :BAŞKAN ÖZTEKİN HEMŞEHRİ BULUŞMALARINA DEVAM EDİYOR

BAŞKAN ÖZTEKİN HEMŞEHRİ BULUŞMALARINA DEVAM EDİYORKağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Anadolu illerindeki hemşehri ziyaretlerine devam ediyor.

Hemşehri buluşmaları kapsamında Bartın, Kastamonu, Sinop, Samsun illerinden sonra Ordu ve Giresun illerini ziyaret eden Başkan Mevlüt Öztekin,  burada Kağıthaneli vatandaşlarla bir araya gelerek bayram tebriklerine iletti.
Başkan Öztekin, AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Serkan Cantürk, belediye başkan yardımcıları, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Süheyl Hamza Telci’nin de katıldığı ziyaretler kapsamında Ordu’da Altınordu, Ünye, Gökömer ve Gülyalı, Giresun’da Piraziz ve Şebinkarahisar’ın mahalle ve köylerinde vatandaşların hanelerine misafir oldu.
Bayram tatillerini memleketlerinde geçiren Kağıthaneliler, Başkan Öztekin ve beraberindeki heyeti evlerinde hoş sohbet ve güleryüzle ağırladı.
Başkan Öztekin daha sonra Giresun’da bulunan AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenliklioğlu ve Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı’yı da ziyaret ederek mevcut ve yeni dönem projeleri hakkında karşılıklı istişarelerde bulundu.