Gündem
Giriş Tarihi : 24-06-2021 01:10   Güncelleme : 24-06-2021 01:10

Kağıthane Belediyesi :BAŞKAN ÖZTEKİN BOZÜYÜK’TE

BAŞKAN ÖZTEKİN BOZÜYÜK’TEKağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin bir dizi temaslarda bulunmak üzere Bilecik’in Bozüyük ilçesini ziyaret etti

Kağıthane Belediyesi :BAŞKAN ÖZTEKİN BOZÜYÜK’TE

BAŞKAN ÖZTEKİN BOZÜYÜK’TEKağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin bir dizi temaslarda bulunmak üzere Bilecik’in Bozüyük ilçesini ziyaret etti.
Başkan Öztekin’in ilçedeki ilk durağı AK Parti Bozüyük İlçe Başkanlığı oldu. Burada İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy ile bir takım istişarelerde bulunan Başkan Öztekin, Kumral Abdal Türbesi’ni de ziyaret etti. Ardından Başkan Öztekin ve beraberindekiler Bozüyük’ün Dodurga Beldesi’ne geçti. Belediye Başkanı Selim Tuna tarafından karşılanan Başkan Öztekin, beldenin tabii güzelliklerini yerinde gözlemledi.Başkan Tuna, Dodurga’nın tarihi yapısı ve genel durumu hakkında bilgiler verirken, heyet daha sonra Belediye Kültür Merkezine geçerek incelemelerde bulunuldu. Başkan Tuna, Başkan Öztekin’e Kültür Merkezi’nin tefrişatında vermiş olduğu desteklerden dolayı Dodurga halkı adına teşekkür etti. Ziyaret karşılıklı hediyeleşme ve çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.