Siyaset
Giriş Tarihi : 18-03-2021 03:36   Güncelleme : 18-03-2021 03:36

 KABAKTEPE: “TERİMİ SOĞUTMADAN ÇALIŞACAĞIMA SÖZ VERİYORUM”

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, ‘Bismillah’ diyerek ilçe ziyaretlerine başladı

 KABAKTEPE: “TERİMİ SOĞUTMADAN ÇALIŞACAĞIMA SÖZ VERİYORUM”

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, ‘Bismillah’ diyerek ilçe ziyaretlerine başladı. İlk durağı Esenyurt oldu. Teşkilat mensuplarıyla buluşan Kabaktepe, “İlçe teşkilatlarımızı tek tek ziyaret ettikten sonra İstanbul’u sokak sokak dolaşacağız. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi; ‘Dokunmadık kalp, görmedik göz, yüz yüze gelmedik insan bırakmayacağız.’ Bir seçim kaybettik diye üzülmeyin, pes etmeyin. 2023 ve 2024’ü kazanacağız. İl Başkanınız olarak söz veriyorum; terimi soğutmadan çalışmaya hazırım. Siz de hazır mısınız?” dedi.

 

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, 7. Olağan İl Kongresi’nin ardından 39 ilçe teşkilatı ziyaretlerine başladı. ‘Bismillah’ diyerek yola çıkan Kabaktepe’nin ilk durağı Esenyurt İlçe Teşkilatı oldu. Ziyaret programına; İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia İlhan, İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin, İlçe Başkanımız Harun Özer ve teşkilat mensupları katıldı.

  

KABAKTEPE: “GÖNÜLLERİ YENİDEN FETHEDECEĞİZ”

İlçe teşkilatları ziyaretimize Esenyurt’tan ‘Bismillah’ dedik.

2024’te Esenyurt Belediyesi’nde AK Partili bir belediye başkanı olacak ve bizimle bu salonda bir araya gelecek. Siz de Esenyurt Teşkilatı olarak gençlik kollarımız, kadın kollarımızla beraber halkımızla buluşmaya, gönüllerini yeniden kazanmaya başlayın. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan kongrede bir ufuk çizdi ve dedi ki; ‘Dokunmadık kalp, görmedik göz, yüz yüze gelmedik insan bırakmayacaksınız.’ İstanbul bizim sevdamız. Pankartlarda ’16 milyon için çalışıyoruz’ sloganı atanlara karşı ‘Biz 16 milyonu gönülden seviyoruz’ aşkıyla gönülleri yeniden fethedeceğiz.” dedi.

 

KABAKTEPE: “KORKULARINIZDAN ARININ, ZAFERE İNANIN”

2023 ve 2024 seçimlerinde çok daha güçlü bir zafer elde edeceklerine inandığını vurgulayan Kabaktepe, “Kimsenin memleketiyle, etnik yapısıyla, siyasi bakış açışıyla ilgilenmeyeceğiz. Tek vatan, tek devlet, tek millet, tek bayrak milletimizle gönül bağı kuracak, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Hak davamızı herkese tek tek anlatacağız. Biz İstanbul’u kaybetmedik, Esenyurt’u da kaybetmedik. Sadece bir seçim kaybettik. Onu da 2024’te çok daha güçlü bir şekilde telafi edeceğiz.

Bu inancı, bu hasreti, bu kararlılığı sizin gözlerinizde de görüyorum. 20 yıldır bu milletin kahir ekseriyetinin oyunu alan, aralıksız birinci parti olan AK Parti, hala bu milletin gönlünde birinci sıradadır. Bir seçim kaybettik diye üzülmeyin, endişelenmeyin, pes etmeyin. Türkiye’nin yarınlarına umut ışığı olacak tek parti AK Parti’dir. Korkularınızdan arının, zafere inanın. Biz kazanacağız.” diye konuştu.

 

KABAKTEPE: “CHP’Lİ İBB BAŞKANI’NA KARNESİNİ VERİN”

Seçim zamanı bol keseden vaat dağıtan CHP’li İBB Başkanı’nın milleti aldatmasını sert sözlerle eleştiren Kabaktepe, “CHP’li İBB Başkanı’na karnesini millet olarak verin. Bugüne kadar verdiklerin sözün yüzde kaçını tutmuşlar? Hangi icraata imza atmışlar? Başlayıp bitirdikleri bir proje dahi var mı? İstanbul’a 2 yılda kazandırdıkları tek bir eser var mı? Millete hizmet üreten tek parti, AK Parti’dir. Bu ülkeye eserler kazandıran tek parti, AK Parti’dir. Bu ülkenin gelişmesine ve güçlenmesine katkı sağlayan tek parti, AK Parti’dir. Bizim politikalarımızın temeli milletimizin ta kendisidir.” ifadelerini kullandı.

 

KABAKTEPE: “BU İNANÇLA ÜSTESİNDEN GELEMEYECEĞİMİZ ENGEL YOK”

‘İnanmak başarmanın yarısıdır’ diyen Kabaktepe, “İl Başkanınız olarak şunun sözünü veriyorum; 2023’e ve 2024’e kadar terimi soğutmadan çalışmaya hazırım.

Siz de söz veriyor musunuz? İlçe Başkanımız adına, geçmişteki ilçe başkanlarımız ve yönetimi adına gece gündüz çalışacaklarına söz veriyorum. Siz de söz veriyor musunuz? Bu gönül birlikteliği, bu aşk, bu azim, bu kararlılık olduğu müddetçe üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir engel yoktur.” şeklinde konuştu.

 

KABAKTEPE: “İSTANBUL’DA HEDEFİMİZ YÜZDE 60”

‘2023 Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanacağımızdan şüphem yok’ diyen Kabaktepe, “Bizim gayretimiz, onun gücünü daha da artırmak, uluslararası çapta ülkemizin istikbali için olağanüstü mücadele verdiği bu süreçte arkasında milletin gücünü daha fazla hissettirmek için oy oranını yükseltmektir. İstanbul sevdalısı liderimize, İstanbul’da en az yüzde 60 oy kazandırmakla mükellefiz. Sizden bunu istiyorum. Hep beraber bunu gerçekleştireceğiz Allah’ın izniyle.” dedi.

 

İl Başkanımız Kabaktepe, ilçe programının ardından Hava Piyade Astsubay Çavuş Şehit Ethem Demirci’nin ailesini ziyaret etti. Ardından, Esenyurt TEM Bağlantı yolunda yola kaçan bir köpeği kurtarmak isterken vefat 8 yaşındaki Kerim Doğan’ın ailesini ziyaret ederek tekrardan taziyelerini paylaştı.

.