Eğitim
Giriş Tarihi : 02-02-2021 03:40   Güncelleme : 02-02-2021 03:40

“İş Süreçlerinde Dijital Dönüşüm ve Otomasyonun Gücü” Semineri Düzenlendi

Marmara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Basım Teknolojileri Kulübü, Yuchisoft firmasının katkılarıyla, 20 Ocak’ta; “baskı merkezleri dijital dönüşüm ve fijital pazarlama” konulu seminer gerçekleştirdi

“İş Süreçlerinde Dijital Dönüşüm ve Otomasyonun Gücü” Semineri Düzenlendi

Marmara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Basım Teknolojileri Kulübü, Yuchisoft firmasının katkılarıyla, 20 Ocak’ta; “baskı merkezleri dijital dönüşüm ve fijital pazarlama” konulu seminer gerçekleştirdi. Seminere konuşmacı olarak katılan Yuchisoft CEO’su Samet Soylar konuya dair değerli bilgiler aktardı.

Seminerde; teknolojik gelişmelerin bir sonucu olan dijitalleşmenin günümüz iş hayatına entegrasyonu konusunda bilgilendirme yapıldı. E-ticarete olan ilginin artması ile ortaya çıkan fijital kavramının; fiziksel ve dijital kelimelerinin birleşimi ile oluşturulduğu belirtilirken popülerliği artan bu kavram neticesinde markaların, tüketicileri ile ürünleri arasında fiziksel ve dijital dünyayı birleştirecek politikalar belirlediğinden bahsedildi. Ayrıca, standartlaştırmanın; müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşımada önemli bir rol oynadığı üzerinde duruldu.