Gündem
Giriş Tarihi : 24-12-2021 12:10   Güncelleme : 24-12-2021 12:10

HUKUK MÜŞAVİRLERİ VE MÜDÜRLERİ BAĞCILAR’DA BULUŞTU

HUKUK MÜŞAVİRLERİ VE MÜDÜRLERİ BAĞCILAR’DA BULUŞTU

HUKUK MÜŞAVİRLERİ VE MÜDÜRLERİ BAĞCILAR’DA BULUŞTU

Hukuk Müşavirleri ve Müdürleri Bağcılar’da buluştu

İstanbul’daki belediyelerin hukuk müşavirleri ve hukuk işleri müdürleri Bağcılar Belediyesi’nde bir araya geldi. Müşavir ile müdürler hem sohbet edip kaynaştı hem de hüküm ve içtihatlarla ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Bağcılar Belediyesi yeni hizmet binası İstanbul’daki belediyelerde görevli hukuk müşavirleri ve hukuk müdürlerinin toplantısına ev sahipliği yaptı. Buluşmaya İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve bağlı kuruluşları, hukuk müşavirleri ve ilçe belediyelerinin hukuk işleri müdürleri katıldı. Birlikte kahvaltı yapan davetliler daha sonra toplantı salonunda gündemde yer alan konular hakkında karşılıklı değerlendirmelerde bulundu. Hukukçular, yasa hükümleri, kazai ve ilmi içtihatlara göre belediyenin hak ve alacaklarının iddia ve savunmasının yürütülmesine kadar birçok konuyu aralarında görüştü.

Memnuniyetini dile getirdi

Toplantının bir bölümüne iştirak eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, misafirleri ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını söyledi. Konuklarıyla bir süre sohbet eden Çağırıcı, görevlerinde kolaylıklar ve başarılar diledi. Programın sonunda Bağcılar Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü İlhan Ünsal, meslektaşlarına yeni hizmet binasını gezdirdi.