Eğitim
Giriş Tarihi : 08-10-2021 16:48   Güncelleme : 08-10-2021 16:48

Herkese Açık Online Kolokyuma Sedat Birol Konuk Oluyor

Herkese Açık Online Kolokyum’a Eczacıbaşı Holding Sağlık Grubu Eski Başkanı, Hayatın Ritmi İş Ortağı, Yönetici Koçu, Eğitmen, Danışman ve Mentor Sedat Birol, “Mutlu ve Başarılı Olmanın 10 Temel Anahtarı” başlıklı konuşmasıyla konuk oluyor

Herkese Açık Online Kolokyuma Sedat Birol Konuk Oluyor

Herkese Açık Online Kolokyum’a Eczacıbaşı Holding Sağlık Grubu Eski Başkanı, Hayatın Ritmi İş Ortağı, Yönetici Koçu, Eğitmen, Danışman ve Mentor Sedat Birol, “Mutlu ve Başarılı Olmanın 10 Temel Anahtarı” başlıklı konuşmasıyla konuk oluyor.

İş ve özel yaşamınızda olumlu değişimi başlatarak fark yaratmak, rekabet basamaklarını daha hızlı çıkabilmek ve daha dengeli bir hayat yaşamak için deneyimler: Günümüz dünyasında daha verimli, üretken ve mutlu olabilmek, rekabette öne geçebilmek, hayatımızda olumlu değişimi başlatmak için atacağımızı adımlar, gerçek örnekler ile bu konuşmada paylaşılacaktır.

Bilginin her gün katlanarak arttığı, teknolojinin hiçbir çağda olmadığı kadar hayatımıza etki ettiği bu yüzyılda rekabet giderek artırıyor. Artan rekabet ortamında gerçek farkı yaratmanın ipuçları tecrübeler üzerinden aktarılacaktır. Farkı yaratan ana öğe olan duygusal zekanın kısa tanımı “duygusal zeka, duygularla akıllı olmak”tır. Başarılı ve aynı zamanda mutlu olmak için ölçülebilir, geliştirilebilir ve öğrenebilir Duygusal Zeka yetkinlerini kendi yolculuğundaki deneyimleri üzerinden paylaşan Sedat Birol, bu yetkinlikleri olumlu değişim için kullanmanın ve değişim süreçlerinde sorumluluk alabilmenin anahtarlarını bizlerle paylaşacak.

13 Ekim Çarşamba, 16:00

Zoom Meeting ID: 898 5615 2136

YouTube’dan canlı yayın yapılacaktır.