Gündem
Giriş Tarihi : 07-10-2021 02:50   Güncelleme : 07-10-2021 02:50

GENÇLERE KAMPÜS HARÇLIĞI

GENÇLERE KAMPÜS HARÇLIĞI Üniversiteyi kazanan Bahçelievler’li her öğrenciye karşılıksız 1200 (Bin İki Yüz) TL’lik katkı   Bahçelievler Belediyesi, başarılı öğrencilerini ödüllendiriyor

GENÇLERE KAMPÜS HARÇLIĞI

GENÇLERE KAMPÜS HARÇLIĞI

Üniversiteyi kazanan Bahçelievler’li her öğrenciye karşılıksız 1200 (Bin İki Yüz) TL’lik katkı

 

Bahçelievler Belediyesi, başarılı öğrencilerini ödüllendiriyor. ‘Başarı Sizden Katkı Bizden’ sloganıyla hizmete alınan proje ile ilçe sınırları içinde Üniversiteyi kazanan öğrencilere karşılıksız 1200 (Bin İki Yüz) TL katkıda bulunulacak.

Çalışma ile Bahçelievler’de yaşayan gençlere destek olunması hedefleniyor. Bu kapsamda katkıdan yararlanmak isteyen öğrencilerin öncelikli olarak Bahçelievler’de ikamet ediyor olması gerekecek. 

Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, “Başarıyı ödüllendirmek ülkemizin geleceğine karşı sorumluluğumuzdur” dedi Öğrencilerin eğitimindeki başarılarının her şeyden önce geldiğini ifade eden Bahadır. ”Sadece eğitimde değil her alanda yanlarındayız. Gençlerimize Bahçelievler’de yaşamanın ayrıcalığını hissettirmeye çalışıyoruz. Projelerimizi onlara göre planlıyoruz, ilçemizi onlara göre şekillendiriyoruz. Genç kardeşlerimize güveniyoruz” dedi.

Katkıdan 2 ve 4 Yıllık ‘Örgün Eğitim’ kazanlar yararlanacak. Çalışma 2021 yılında Üniversiteyi ilk kez kazananları kapsıyor. Başvuru şartları arasında Türkiye sınırları içinde; Devlet, Özel veya Vakıf Üniversitelerinden herhangi birinde Ön Lisans veya Lisans programını kazanması gerekiyor.

Başvurular Bahçelievler Belediyesi’nin universite.bahcelievler.bel.tr/ adresinden Online olarak yapılabilecek. Başvuru tarihi 06.10.2021 Çarşamba günü (Bugün) başlayacak. Kayıt süresi 13.10.2021 tarihinde son bulacak.

Öğrencilerin başvuru için ÖSYM Yerleştirme Sonuç Belgesi, Okul Kayıt Belgesi ve Öğrenci Belgesi’ni Başvuru Formu’na eklemesi gerekiyor.