İstanbul Haberleri
HV
04 ŞUBAT Cumartesi 01:29

GENÇLER YENİ YILA UMUTLA GİRECEK

İBB yurtlarında kalan öğrenciler ile bursiyer gençler, yeni yıla coşku dolu konserle girecek. 29 Aralık akşamı düzenlenecek ‘Yeni Yıl Buluşması’nda gençler, DJ performansı ve dans gösterileri ile keyif dolu bir akşam geçirecek. Sevilen Grup Madrigal’in sahneye çıkmasıyla coşku daha da artacak. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da gençlerle bir arada olacağı akşam, Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-12-2022 11:46   Güncelleme : 26-12-2022 11:46
GENÇLER YENİ YILA UMUTLA GİRECEK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, belediyeden eğitim yardımı alan öğrenciler ile İBB yurtlarında kalan gençler için unutulmaz bir yılbaşı programı hazırladı. 29 Aralık akşamı Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek program, DJ performansı ile başlayacak. 2 bin 500 öğrencinin katılması beklenen akşam, 15 dakikalık büyüleyici dans gösterisi ile devam edecek. 

İBB’ye ait on öğrenci yurdunda konaklayan öğrenciler ile belediye bursiyerlerinin davetli olduğu programa, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da katılacak. İmamoğlu’nun konuşmasının ardından, gençler sevilen grup Madrigal’in konseriyle doyasıya eğlenecek. 

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi