Gündem
Giriş Tarihi : 12-10-2021 06:33   Güncelleme : 12-10-2021 06:33

Esenler Belediyesi: GURUR DUYDUK GENÇLER!

Rıdvan ÖZDOĞAN – İstanbul Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü Kerem GÜNEŞ – İstanbul Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü Hasan ASLAN – İstanbul Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü Enes TÜNGER – İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü Kadriye DURSUN – İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü İlayda ÖZER – İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü Yiğit Yıldıray KEVSER – Marmara Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü Mert TUNCEL – Marmara Üniversitesi Antrenörlük Bölümü Beyza TÜRELİ – Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü Elif YILDIRIM – Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü Selcan ÖTE – Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü Aleyna YANIK – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü Rafet KONAK – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü Tahir YEMİŞ – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü Sude YILMAZ – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rekreasyon Eğitimi Bölümü Eyüp GÖKÇEBAŞ – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü Enes BAŞLI – Kastamonu Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü Özge Şevval ÖZDEN – Edirne Trakya Üniversitesi Rekreasyon Eğitimi Bölümü Hasan YARDIM – Kocaeli Üniversitesi Spor Yöneticiliği Oğuzhan GÜLER – Kastamonu Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü Büşra KALAYCI – Fenerbahçe Üniversitesi %100 Burslu İclal YAPICI – Ayvansaray Üniversitesi %100 Burslu Sena DEMİRTAŞ – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu Yakup YILDIZ – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu Gönül AKGÜN – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu Ceren Su KULA – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu Zeynep BOSTANCI – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu Eda Sinem ARALA – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu Nisanur ÇAKIR – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu Özlem YURTSEVEN – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu Furkan MUHARREM – Gelişim Üniversitesi %75 Burslu Hüseyin AYAN – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu Abdülkadir TÜRK – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu Enes DİLLİ – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu Emirhan GÜLER – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu Ömer Faruk DOĞAN – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu Ahmet Hakan AKPINAR – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu Yusuf TÜRSUN – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu Emrehan YETİK – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu Sadık YETİK – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu Serkan ÖZBAY – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu Ahmetcan KÖSE – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu Yahya BEYAZKAYA – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu Muhammet EREN – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu Lokman GÖNÜLTAŞ – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu Hulusi KURUM – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu Muhammet Emin ÇAĞLAR – İstanbul Aydın Üniversitesi %50 Burslu Yusuf YETKİN – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu Betül KAYA – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu Yasin AYAN – Haliç Üniversitesi %50 Burslu Merve KUMAŞ – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu Esranur CÖRT – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu Esra ÇİL – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu Zeynep YİĞİTBİLEK – İstanbul Zaim Üniversitesi %50 Burslu Ceyda KARAGÖZOĞLU – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu Kürşat ÇULUKEN – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Esenler Belediyesi: GURUR DUYDUK GENÇLER!

Rıdvan ÖZDOĞAN – İstanbul Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü

Kerem GÜNEŞ – İstanbul Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü

Hasan ASLAN – İstanbul Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü

Enes TÜNGER – İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü

Kadriye DURSUN – İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü

İlayda ÖZER – İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü

Yiğit Yıldıray KEVSER – Marmara Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü

Mert TUNCEL – Marmara Üniversitesi Antrenörlük Bölümü

Beyza TÜRELİ – Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü

Elif YILDIRIM – Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü

Selcan ÖTE – Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü

Aleyna YANIK – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü

Rafet KONAK – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü

Tahir YEMİŞ – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü

Sude YILMAZ – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rekreasyon Eğitimi Bölümü

Eyüp GÖKÇEBAŞ – Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü

Enes BAŞLI – Kastamonu Üniversitesi Öğretmenlik Bölümü

Özge Şevval ÖZDEN – Edirne Trakya Üniversitesi Rekreasyon Eğitimi Bölümü

Hasan YARDIM – Kocaeli Üniversitesi Spor Yöneticiliği

Oğuzhan GÜLER – Kastamonu Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü

Büşra KALAYCI – Fenerbahçe Üniversitesi %100 Burslu

İclal YAPICI – Ayvansaray Üniversitesi %100 Burslu

Sena DEMİRTAŞ – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu

Yakup YILDIZ – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Gönül AKGÜN – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu

Ceren Su KULA – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu

Zeynep BOSTANCI – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu

Eda Sinem ARALA – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu

Nisanur ÇAKIR – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Özlem YURTSEVEN – Ayvansaray Üniversitesi %75 Burslu

Furkan MUHARREM – Gelişim Üniversitesi %75 Burslu

Hüseyin AYAN – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Abdülkadir TÜRK – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Enes DİLLİ – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Emirhan GÜLER – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Ömer Faruk DOĞAN – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Ahmet Hakan AKPINAR – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Yusuf TÜRSUN – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Emrehan YETİK – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Sadık YETİK – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Serkan ÖZBAY – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Ahmetcan KÖSE – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Yahya BEYAZKAYA – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Muhammet EREN – Fenerbahçe Üniversitesi %75 Burslu

Lokman GÖNÜLTAŞ – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Hulusi KURUM – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Muhammet Emin ÇAĞLAR – İstanbul Aydın Üniversitesi %50 Burslu

Yusuf YETKİN – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Betül KAYA – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Yasin AYAN – Haliç Üniversitesi %50 Burslu

Merve KUMAŞ – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Esranur CÖRT – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Esra ÇİL – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Zeynep YİĞİTBİLEK – İstanbul Zaim Üniversitesi %50 Burslu

Ceyda KARAGÖZOĞLU – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu

Kürşat ÇULUKEN – Gelişim Üniversitesi %50 Burslu