Gündem
Giriş Tarihi : 22-02-2021 14:32   Güncelleme : 22-02-2021 14:32

Esenler Belediyesi: ESGEV’LERDE EĞİTİM TAM GAZ!

Zoom üzerinden gerçekleşen eğitimlerde ilk ve orta okul öğrencileri, tüm okul dersleri için takviye derslere katılıyorlar

Esenler Belediyesi: ESGEV’LERDE EĞİTİM TAM GAZ!

Zoom üzerinden gerçekleşen eğitimlerde ilk ve orta okul öğrencileri, tüm okul dersleri için takviye derslere katılıyorlar. Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi, İngilizce, Sosyal Bilgiler, İnkılâp Tarihi, Değerler Eğitimi derslerinin yanında 4-6 yaş grubundaki öğrenciler de Zoom üzerinden etkinlik derslerine katılıyorlar. Derslere yaklaşık 2 bin öğrenci katılıyor. Yüz yüze eğitim süreci başlayana kadar Zoom üzerinden gerçekleşen dersler devam edecek.

 

ESGEV AKADEMİ EĞİTİME EL VERİYOR

 

ESGEV Akademi YouTube kanalında tüm ilk ve ortaokul öğrencileri için Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi, İngilizce, Sosyal Bilgiler, İnkılâp Tarihi, İlmihal, Siyer, Adab-ı Muaşeret ve 4-6 yaş etkinlik dersleri videoları yayınlanıyor. 1.000’in üzerinde abonesi olan kanalda, 8 aylık süreçte 62 video yayınlanmış ve bu videolar 25 bin izlenme sayısını geçmiş durumda. Yayınlanan ve çekimleri devam eden videolarla öğrenciler, istedikleri zaman, istedikleri dersin videosunu izleyerek ders tekrarı yapabiliyorlar.