Gündem
Giriş Tarihi : 05-08-2021 04:49   Güncelleme : 05-08-2021 04:49

Esenler Belediyesi: ESEV SANAT KURSLARI BAŞLIYOR

ESEV, yani Esenler Belediyesi Sanat Evi uzman eğitimci kadrosu ile ilgi duyduğu alanda eğitim almak isteyen sanatseverleri ağırlamaya hazırlanıyor

Esenler Belediyesi: ESEV SANAT KURSLARI BAŞLIYOR

ESEV, yani Esenler Belediyesi Sanat Evi uzman eğitimci kadrosu ile ilgi duyduğu alanda eğitim almak isteyen sanatseverleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Sadece Esenler’den değil, tüm İstanbul’dan gelen öğrencilerle İstanbul’un sanat akademisine dönüşen ESEV pandemi nedeniyle online olarak verdiği ücretsiz sanat derslerine artık yüz yüze eğitim düzeninde devam ediyor.

Esenler Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde eğitimlerini sürdürecek olan ESEV; bağlamadan kemana, diksiyondan fotoğrafçılığa, el ve geleneksel sanatlar ile pek çok dalda eğitimler verecek. Piyano dışındaki enstrüman kurslarına 12 yaş üzerindekiler katılım sağlayabilecek. Eğitimler ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Esenler Belediyesi Sanat Evi sadece bir sanat kursu olarak çalışmıyor. Burada ilgi duyduğu alanda ilk eğitimlerini alan gençler, kariyerlerini sanat konusunda şekillendirmeye karar vererek, konservatuvar sınavlarına da girebiliyorlar.

ESEV’in önceki dönem çalışmaları hakkında bilgi almak için ilgili haberlerimizi inceleyebilirsiniz.

Sanatseverler, eğitimlere Esenler ve çevre ilçelerden başvurabilecek. 51 branşta gerçekleşecek eğitimlere kayıtlar www.esevkayit.com adresi üzerinden yapılıyor. Detaylı bilgi almak isteyenler ise 444 00 73 numaralı telefonu arayabilecek.