Magazin
Giriş Tarihi : 23-11-2020 21:47   Güncelleme : 23-11-2020 21:47

Djay, Arm tabanlı Mac'lere geliyor ve büyük bir güncelleme alıyor

Müzik miksleme uygulaması Djay, bugün Mac'te Apple’ın yeni M1 işlemcisini destekleyen bir güncelleme alıyor

Djay, Arm tabanlı Mac'lere geliyor ve büyük bir güncelleme alıyor

Müzik miksleme uygulaması Djay, bugün Mac'te Apple’ın yeni M1 işlemcisini destekleyen bir güncelleme alıyor. Bu, Djay'i önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek Arm tabanlı Mac'lerin ilk listesi için güncellenen ilk uygulamalar arasında yapıyor.

Uygulama - tam adı Djay Pro AI 2.0 - aynı zamanda bazı önemli yeni özellikler de alıyor. ve bugünden itibaren geleneksel Intel tabanlı Mac'lerde de satışa sunulacaklar. Ana yükseltme, uygulamanın çalan şarkının vokallerini, davullarını veya diğer enstrümanlarını otomatik olarak izole etmesini sağlayan çok eğlenceli bir özellik olan Neural Mix'in eklenmesidir. Bu özellik, iPad için Djay'de Haziran ayında piyasaya çıktı ve şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor.

Djay Pro AI 2.0'ın Sinir Karışımının ekran görüntüsü Etkileri. Image: Algoriddim

Bu özellik artık bas hatlarının izole edilmesini destekleyecek şekilde güncelleniyor ve şarkı çalarken bu belirli öğeleri değiştirmenize olanak tanıyan yerleşik efektler alıyor. Vokallere yankı ekleyebilir veya davulları güçlendirebilirsiniz. 40'tan fazla efekt mevcuttur. Uygulamanın geliştiricisi Algoriddim, bir parçanın izole edilmiş kısımlarını döngü ve farklı şarkıların izole edilmiş öğeleri arasında geçiş yapma yeteneği de ekliyor.

Djay'in yeni sürümü de evrenseldir, yani bunun için ödeme yaparsanız Mac'te, uygulamayı iOS'ta da alacaksınız. Djay'i kullanmaya başlamak ücretsizdir, ancak Neural Mix, Automix (parçalar arasında otomatik olarak geçiş yapan bir özellik) ve dört deste görünümü gibi temel DJlik araçları dahil tüm özelliklerinin kilidini açmak için yılda 50 ABD doları ödemeniz gerekir. , yerleşik döngüler ve örnekler ve DJ denetleyicileri için destek.

İlgili

Apple'ın Arm tabanlı Mac'ler için vaat ettiği tüm uygulamalar ve oyunlar