Gündem
Giriş Tarihi : 27-09-2021 01:13   Güncelleme : 27-09-2021 01:13

ÇEKMEKÖYLÜLER AÇIK HAVA KONSERİNDE DOYASIYA EĞLENDİ

ÇEKMEKÖYLÜLER AÇIK HAVA KONSERİNDE DOYASIYA EĞLENDİ Edis ve Ekin Uzunlar konserine binlerce Çekmeköylü katıldı   Pop Müziği’nin sevilen Sanatçısı Edis ve  Karadeniz Müziği’nin Güçlü Sesi Ekin Uzunlar  açık hava konserinde vatandaşlarla buluştu

ÇEKMEKÖYLÜLER AÇIK HAVA KONSERİNDE DOYASIYA EĞLENDİ

ÇEKMEKÖYLÜLER AÇIK HAVA KONSERİNDE DOYASIYA EĞLENDİ

Edis ve Ekin Uzunlar konserine binlerce Çekmeköylü katıldı

 

Pop Müziği’nin sevilen Sanatçısı Edis ve  Karadeniz Müziği’nin Güçlü Sesi Ekin Uzunlar  açık hava konserinde vatandaşlarla buluştu. Çekmeköy Belediyesi Bahçesi’nde gerçekleşecek konserdekoronavirüs sebebiyle sıkı tedbirler alındı. Pandemi kuralları gereği aşı süreci tamamlanmış ya da son 48 saatte alınmış negatif PCR testi bulunan vatandaşlar konser alanına giriş yapabildi.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik Çekmeköylüler adına ünlü sanatçılara teşekkür ederek  çiçek ve plaket takdim ettiler.

Başkan Poyraz “ Bu yaz birbirinden renkli ve eğlenceli organizasyonlarla karşınızda olduk. Geçtiğimiz hafta Grup İmera ve Sevcan Orhan gibi sevilen isimleri sizlerle buluşturduk. Bugünde yine kıymetli iki ismi sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu çiçeği ve plaketi sizin adınıza sanatçılarımıza veriyorum,” dedi.