Gündem
Giriş Tarihi : 14-01-2022 23:19   Güncelleme : 14-01-2022 23:19

BU YARIŞMADA BİLEN KAZANIYOR

BU YARIŞMADA BİLEN KAZANIYOR

BU YARIŞMADA BİLEN KAZANIYOR

Süleyman Çelebi Kültür Sanat Sezonu etkinlikleri kapsamında meraklılarıyla buluşan “Bilen Kazanır”, bilgisine güvenen herkesi Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’ne bekliyor. Kıyasıya rekabetin yaşandığı yarışmada katılımcılara spor, sanat, müzik, tiyatro ve tarih gibi genel kültür seviyesini ölçen pek çok soru yöneltiliyor. Telefon veya tabletleriyle yarışmaya katılanlar, doğru ve hızlı yanıtlar vererek sırt çantası, kulaklık, futbol topu ve paten takımı gibi pek çok ödülün sahibi oluyor.

“Bilen Kazanır” yarışmasına katılan Ahmet Can Bozkurt, “Yarışma çok keyifli geçiyor. Gündelik hayatın içinde farklı telaşlarımız oluyor. Bu yarışmayla hem kendimize vakit ayırmış oluyoruz hem bilgimizi ölçüyoruz. Bunun sonucunda da ödüller kazanıyoruz. Yarışmayı düzenleyenlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yarışmaya sık sık katıldığını belirten Eyüp Akdoğan ise “Pandemi nedeniyle bu tarz etkinliklere hasret kalmıştık. Burada yarışmayı çok seviyorum. Hızlı düşünüp salondakilerle aynı ortamda yarışmak çok keyifli oluyor” ifadelerini kullandı. Yarışma ile bilgi seviyesini arttırdığını belirten Erdem Muhammer Akad ise şunları söyledi: “Bu tarz yarışmaları çok faydalı buluyorum. Arkadaşlarımla gelmeye çalışıyorum. Birlikte çok güzel vakit geçiriyoruz. Bu yarışma sayesinde yeni şeyler de öğreniyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. ”

“Bilen Kazanır” her çarşamba günü saat 19.00’da meraklılarıyla buluşuyor.